Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem zachęcają mężczyzn do tańca podczas przymusowego urlopu. Niemowlaki nie stanowią przeszkody

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się ze swoimi fanami informacjami związanymi z tańcem. Aby umilić czas spędzony w domu, udostępnia wskazówki, jak wykonywać konkretne kroki. Tym razem zaprezentował je mąż aktorki.

Na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej często pojawiają się posty związane z tańcem. Aktorka chętnie pokazuje obserwatorom proste kroki, które mogą okazać się szczególnie przydatne w okresie, gdy większość z nas przebywa w domach. Nauka tańca wiąże się z dobrą zabawą i jest doskonałym sposobem na wypełnienie czasu, którego ostatnio mamy pod dostatkiem.

Maciej Pela uczy hiphopowych kroków na Instagramie

W ostatnim instagramowym poście tancerka zaprezentowała się wraz ze swoim mężem, który pokazał kilka hiphopowych ruchów. Maciej Pela skierował swój układ taneczny do wszystkich mężczyzn - a w szczególności tatusiów - którym przyszło spędzać czas w domu.

Mamy nadzieje, że zainspirujemy również panów - tatusiów do tego, żeby tańczyć ze swoimi niemowlakami.

- rozpoczęła Agnieszka, która sama dołączyła do nauki. Trzeba przyznać, że to bardzo zgrana para, również w tańcu. W dalszej części partnerzy tańczą z dzieckiem na rękach. Wspólny taniec to idealny sposób, by aktywnie spędzić czas i świetnie się przy tym bawić. 

Kochani, jak widzicie, mogą te kroki hiphopowe tańczyć zarówno panie, jak i panowie ze swoimi niemowlakami. Dzieci trzymamy na rękach w odpowiedni sposób do tego, w jakim są wieku i na jakim etapie rozwoju. Zachęcamy, żeby tańczyć całymi rodzinami, również ze starszymi dzieciakami. Tańczcie, bawcie się świetnie - apeluje Kaczorowska.

Taniec jest świetnym sposobem nie tylko na zabicie nudy i spędzenie czasu z rodziną, ale też sprawdzi się podczas odchudzania. Przez godzinę tańca w szybkim tempie Twój organizm jest w stanie spalić ponad 450 kalorii.

Agnieszka Kaczorowska-Pela w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.