Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcia ze swojego treningu w domu. "Zróbmy coś dobrego dla siebie"

Czas kwaratanny może być wyjątkowo uciążliwy, jeśli źle do niego podejdziemy. Coraz więcej znanych osób przekonuje, że warto zadbać o aktywność fizyczną nawet w niecodziennej sytuacji. Do grona ćwiczących w domu dołączył także Andrzej Piaseczny.

Koronawirus na dobre zagościł w naszym otoczeniu. Aby się chronić, dokładnie myjemy ręce, unikamy spotkań towarzyskich i zostajemy w domach, jednak do utrzymania zdrowia potrzebujemy jeszcze aktywności fizycznej, która - wraz z rozwojem pandemii - automatycznie została ograniczona. Dla swojego dobra, musimy radzić sobie sami i nadrabiać w domowym zaciszu.

Coraz więcej gwiazd zachęca swoich fanów do niewychodzenia z domów. W mediach społecznościowych pojawiają się liczne treningi z udziałem sławnych osób. Do ich grona dołączył także znany polski wokalista.

Andrzej Piaseczny to piosenkarz i autor tekstów, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ma tysiące fanów - budzi powszechną sympatię i szacunek. W swoim ostatnim poście na Instagramie "Piasek" pokazał, jak radzi sobie z zaistniałą sytuacją. 

Domowy trening Andrzeja Piasecznego

 

Jak widać, ograniczona możliwość wychodzenia z domu nie stanowi dla Andrzeja Piasecznego przeszkody w wykonywaniu ćwiczeń. Dla wielu może stać się wręcz motywacją - wreszcie jest czas na trening i kończą się wymówki. Aby być w formie, wcale nie trzeba chodzić na siłownię. O swoje ciało można zadbać w przestrzeni domowej. 

Od dzisiaj bardziej jeszcze intensywnie siedzimy w domu. Siedzimy? No właśnie nie do końca... Nie powinniśmy fiksować się ani na zastanie, a tym bardziej na jedynie negatywne skutki sytuacji wokół. Zróbmy coś dobrego dla siebie

- zachęca Andrzej Piaseczny. W obecnej sytuacji aktywność fizyczna jest szczególnie istotna. Pomoże utrzymać ilość ruchu na właściwym poziomie i pozwoli kontrolować masę ciała. Wykonywanie ćwiczeń ma korzystny wpływ nie tylko na zdrowie i kondycję fizyczną, ale też na naszą psychikę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.