Joanna Koroniewska postanowiła dołączyć do treningów live z Ewą Chodakowską. "Boli mnie każdy mięsień mojego ciała"

Joanna Koroniewska nie próżnuje podczas domowej izolacji. Aktorka znalazła czas dla siebie, aby pracować nad swoją kondycją.

Joanna Koroniewska stara się prowadzić zdrowy, aktywny tryb życia. Mąż aktorki, Maciej Dowbor, to wielokrotny uczestnik triatlonu i wielki entuzjasta sportów. Joanna Koroniewska często podkreśla, że jej ulubioną formą aktywności jest bieganie. W wolnych chwilach próbowała też boksu oraz jazdy na łyżwach. Jak więc teraz godzi aktywność z domową izolacją?

 

Joanna Koroniewska o ćwiczeniach live z Ewą Chodakowską

Aby nie zaniedbać kondycji, aktorka postanowiła spróbować ćwiczeń, które przez relację live na Instagramie prowadziła Ewa Chodakowska. Joanna przyznała, że łatwo nie było - nie spodziewała się aż takiego wycisku:

Tak w przerwie między gotowaniem, sprzątaniem, ogarnianiem dzieciaków, całkiem przypadkiem trafiłam na live’a z ćwiczeniami u @chodakowskaewa! Chciałam tylko podejrzeć co tam Ewka proponuje i niepostrzeżenie spędziłam z nią cały trening. Ale pamiętać o nim będę co najmniej przez najbliższe dwa dni. Boli mnie każdy mięsień mojego ciała. Ewka! Myślałam, że jestem twarda, a tu taka niespodzianka. Potrzebne było przymusowe siedzenie w domu żebym się za to zabrała!

- wyznała zaskoczona Koroniewska. Popularna trenerka postanowiła odpowiedzieć Joannie:

Nareszcie! Obiecuję, że po dwóch tygodniach razem będziesz zjadać dziesiątki kilometrów biegu na przystawkę

- skomentowała Ewa Chodakowska

Joanna Koroniewska i Ewa Chodakowska o treninguJoanna Koroniewska i Ewa Chodakowska o treningu Joanna Koroniewska - Instagram

Czy to oznacza, że Koroniewska zamierza teraz regularnie ćwiczyć razem z trenerką? Czekamy na więcej relacji ze wspólnych treningów online. Jesteśmy ciekawe, kiedy Joanna zauważy pierwsze efekty morderczych treningów Chodakowskiej.

Jak ćwiczyć w domu? Zobacz propozycję Karoliny Gilon:

Zobacz wideo Jak ćwiczyć w domu? Zobacz propozycję Karoliny Gilon
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.