Jak trenują piłkarze podczas domowej izolacji? Zobacz nagranie Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski udostępnił na Instagramie nagranie, na którym widzimy, jak wyglądają piłkarskie treningi online. Podczas pobytu w domu sportowcy nie zwalniają tempa i pilnują swojej kondycji.

Okres przymusowego pobytu w domu w celu powstrzymania pandemii koronawirusa to nie zawsze czas na odpoczynek, zwłaszcza dla osób, u których dobra kondycja jest niezbędna do pracy. Robert Lewandowski udostępnił na Instagramie wideo, na którym pokazał, jak na ten moment wyglądają piłkarskie treningi online.

 

Robert Lewandowski ćwiczy na domowej siłowni

Ćwiczenia rozciągające, podciągnięcia, bieżnia i kontakt online z klubem oraz kolegami z drużyny - tak teraz wyglądają sesje treningowe Roberta Lewandowskiego. Mimo braku wspólnych spotkań na boisku, piłkarze nie próżnują i korzystają ze swojego domowego wyposażenia, aby ciało nie wypadło z formy. Dla sportowców kondycja jest niesamowicie ważna - pracują ciałem, narażając je na duży wysiłek. Dlatego systematyczność i właściwe ćwiczenia są niezbędne i trzeba o nich pamiętać nawet podczas przymusowych domowych urlopów. Trening, który widzimy na nagraniu Roberta rozgrzewa wszystkie partie mięśni. Piłkarz skupia się na wzmocnieniu mięśni nóg. Lewandowskiego wspiera żona Anna oraz córka Klara, która lubi podglądać, jak trenuje jej tata. 

Trening online z klubem FC Bayern. Nie poddajemy się i razem jesteśmy szczęśliwi

- podkreśla piłkarz na swoim Instagramie. Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich utrudnieniem. Pozostanie w kontakcie ze swoimi współpracownikami jest bardzo ważne i pomaga radzić sobie z otaczającym lękiem i napływem informacji z całego świata. 

Jak trenują Lewandowscy podczas domowej izolacji? Klara ćwiczy razem z tatą:

Zobacz wideo Jak trenują Lewandowscy podczas domowej izolacji? Klara ćwiczy razem z tatą:
Więcej o:
Copyright © Agora SA