Thermo Speed, czyli jeden z lepszych spalaczy tłuszczu. Jak działa? Poznajcie skład i opinie o Thermo Speed

O odżywkach i suplementach diety sportowców krąży wiele pozytywnych i negatywnych opinii. Dlatego czas rozprawić się z mitami i przyjrzeć jednemu z najpopularniejszych spalaczy tłuszczu - Thermo Speed. Jak działa ten preparat? Co to jest i jaki jest jego skład?

Thermo Speed – co to jest? Jak działa?

Thermo Speed to suplement diety, który wyróżnia się na rynku wyjątkowo naturalnym składem. Wszystkie substancje są naturalne, zawiera dużo ekstraktów roślinnych. Zanim przejdziemy do omówienia szczegółowo składu Thermo Speed, przyjrzyjmy się ogólnym właściwościom. Jak działa Thermo Speed?

Składniki w nim zawarte wykazują działanie termogeniczne i lipolityczne. Dodatkowo wzajemnie podkręcają, wzmacniają swoje działanie. Są skomponowane tak, aby z jednej strony ułatwiać redukcję tkanki tłuszczowej, a z drugiej ją znacząco przyspieszyć. Dodatkowo preparat zmniejsza zauważalnie apetyt. Nawet na słodycze! Efekty Thermo Speed zobaczymy niezwykle szybko. Nic więc dziwnego, że opinie o Thermo Speed są większości pozytywne.

Thermo Speed – skład, opinie

Na etykiecie Thermo Speed widnieje następujący skład:  ekstrakt z gorzkiej pomarańczy zawierający synefrynę, EGCG z zielonej herbaty, kofeina, ekstrakt guarany, ekstrakt pieprzu czarnego zawierający piperynę, tyrozyna. Co kryje się pod tymi nazwami?

Synefryna to substancja, która wykazuje pobudzające działanie. Dodatkowo wpiera wszelkie procesy termogenezy i lipolizy. Natomiast EGCG, które występuje w liściach zielonej herbaty, sprawia, że Thermo Speed działa antyoksydacyjnie. Ten ekstrakt także przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Podobnie zresztą jak kofeina. Ta dodatkowo dodaje energii, pobudza i na dodatek jej działanie jest długofalowe. Nie jest to jednorazowy wyrzut energii, a rozłożone w czasie lepsze samopoczucie i mniejsze zmęczenie.

Natomiast piperyna odpowiada wzmożoną potliwość. Poprawia w ten sposób się nasza przyswajalność składników odżywczych, a tym samym oczyszcza organizm z wszelkich toksyn.

Opinie o Thermo Speed są więc praktycznie tylko pozytywne. Te negatywne wiążą się raczej z nieprawidłowym stosowaniem suplementu diety. Wśród opinii o Thermo Speed powtarza się kilka: „udało mi się pozbyć nadprogramowych kilogramów”, „w końcu wyrzeźbiłem mięśnie, ba, w ogóle je zbudowałem od zera”, „poprawiły się wyniki morfologii”.

Thermo Speed – dawkowanie i efekty

Jeżeli chodzi o dawkowanie Thermo Speed to warto wiedzieć, że możemy przyjmować preparat zarówno w dni treningowej, jak i dni odpoczynku. Wszystko zależy od naszych potrzeb i efektów, które chcemy osiągnąć.

Zaleca się jednak – i tego należy się trzymać, nie powinniśmy przekraczać tej porcji – dawkowanie dwóch kapsułek jednorazowo. Warto przyjmować Thermo Speed dwa razy dziennie.

W dniu, kiedy ćwiczymy, pierwszą porcję przyjmujemy rano na czczo. Natomiast drugą około 20 minut przed planowaną aktywnością fizyczną. Natomiast w dni bez treningu przyjmujemy dwie kapsułki na czczo, a drugą porcję dawkujemy między kolejnymi najbliższymi posiłkami. Takie dawkowanie zapewnia najlepsze efekty Thermo Speed.

Pamiętajmy, że zwiększając dawkowanie Thermo Speed nie przyspieszymy procesy odchudzania ani budowania mięśni.

Thermo Speed – kiedy warto po to sięgać?

Thermo Speed przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które są aktywnie fizycznie, dużo ćwiczą. Dodatkowo ich celem powinno być zrzucenie tkanki tłuszczowej i zbudowanie masy mięśniowej. W takim wypadku naprawdę warto brać Thermo Speed.

Nigdy nie należy traktować Thermo Speed jako suplementu, który zapewni nam zdrową i zbilansowaną dietę. Ani ten, ani inny dostępny preparat na rynku nie zapewni nam odpowiednio zbilansowanej diety ani porządnego treningu. Powinniśmy traktować go wyłącznie jako uzupełnienie, wsparcie naszych codziennych starań.

Thermo Speed – jakie skutki uboczne?

Thermo Speed, stosowany prawidłowo, nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Pamiętajmy jednak, że jest preparatem dla osób dorosłych, nie dla dzieci, młodzieży. Nie powinny używać go także kobiety w ciąży ani te karmiące piersią. Z zażywania suplementu powinny zrezygnować osoby borykające się z chorobami serca, nadciśnieniem tętniczym, chorobami tarczycy, depresją.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.