Katarzyna Bujakiewicz znalazła ciekawy sposób na domowy trening. Te ćwiczenia prosto z klubu fitness wykonacie na schodach

Katarzyna Bujakiewcz zaprezentowała na Instagramie, w jaki sposób radzi sobie z domowymi ćwiczeniami podczas przymusowego urlopu. Również dla aktorki zamknięte siłownie nie ą problemem.

Katarzyna Bujakiewicz w wesoły sposób przedstawiła na instagramowym nagraniu, w jaki sposób można do treningu wykorzystać... schody. Aktorka zaprezentowała kilka ćwiczeń prosto z sali fitness, które zwykle wykonujemy przy wykorzystaniu stepu.

 

Katarzyna Bujakiewicz ćwiczy na schodach

Szybkie podskoki pod górkę, wskoki i zeskoki ze stepu, figury ćwiczące mięśnie nóg i pośladków, a także spalające tkankę tłuszczową. A wszystkie wykonane na schodach. Bujakiewicz pokazała, że wymówka "nie ćwiczę, bo siedzę w domu" nie ma racji bytu. Wiele fitnessowych układów możemy wykonać samodzielnie w domu, przy użyciu mebli lub takich elementów, jak na przykład schody. Katarzyna energicznym krokiem pokonała kolejne stopnie - trening przeprowadziła z poziomu minus dwa na szóste piętro! Wesołe podejście aktorki nie umknęło uwadze jej obserwatorom.

Kasia, tak trzymaj!
Super pomysł.
Też tak dziś zrobiłam, bardzo dobra gimnastyka.
Ja tak biegam na 10 piętro.

- czytamy pod wpisem gwiazdy. Oryginalne wykorzystanie schodów jako stepów jest rzeczywiście trafionym pomysłem i pozwoli na wykonanie wielu ćwiczeń. W jaki sposób możemy jeszcze ćwiczyć podczas obecnego przymusowego urlopu?

Domowy trening - jak ćwiczyć?

Pozostanie w domowej izolacji nie oznacza, że nie możemy zadbać o swoją sylwetkę. Wystarczy, że mamy kawałek wolnej przestrzeni na podłodze oraz (opcjonalnie) matę do jogi. Tak przygotowane możemy spróbować wielu ćwiczeń, które znajdziemy na fintessowych kanałach YouTube. Dzięki platformie mamy dostęp do praktycznie niewyczerpanego źródła, w większości bezpłatnych, treningów. 

Zobacz wideo Te ćwiczenia Kasi Dziurskiej wykonasz samodzielnie w domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.