Jak szybko schudn望? 10 zasad do wprowadzenia od zaraz, je郵i chcesz szybko schudn望

Masz kilka nadprogramowych kilogram闚 i nie wiesz, jak si ich pozby? Je郵i to tylko kilka kilogram闚, sprawa nie jest trudna! Wystarczy miesi帷 pracy nad sob i swoimi nawykami, a zobaczysz r騜nic. Jak szybko schudn望 w miesi帷? Poznaj 10 zasad do wprowadzenia od zaraz, je郵i chcesz szybko schudn望 i 10 獞icze na szybk utrat wagi.

 Jak szybko schudnąć w miesiąc?

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami, a ty zaczynasz szukać informacji o tym, czy da się schudnąć w tydzień 5 kilogramów? Od razu lepiej wybij sobie z głowy taki pomysł! To niemożliwe. A na pewno niewykonalne, jeśli chcesz zachować przy tym zdrowie. Tak duża utrata masy ciała w tak krótkim czasie przysporzy ci samych kłopotów. Wypłuczesz cenne minerały i witaminy, nabawisz się niedoborów i możesz poważnie zachorować. Lepiej więc do odchudzania podejść rozsądnie.

Jak więc szybko schudnąć w miesiąc? Na początku ułóż plan działania. W ciągu 30 dni jesteś w stanie w zdrowy sposób schudnąć około czterech, maksymalnie pięciu kilogramów. Tygodniowa zdrowa utrata wynosi od 0,5 do 1 kg.  Zaczynamy oczywiście od pozbycia się nadmiaru wody.

Jak się pozbyć nadmiaru wody? Przejdź na zdrow diet. Jedz dużo produktów zawierających błonnik. Sprawdzą się choćby płatki owsiane. Dodatkowo wyeliminuj z diety sól i wszystkie słone przekąski. Paradoksalną odpowiedzią na pytanie, jak się pozbyć nadmiaru wody, jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Pij dużo wody, zielonej herbaty i naparów ziołowych.

Co dalej? Jak szybko schudnąć w miesiąc? Wprowadź od zaraz poniższe 10 zasad i wypróbuj 10 ćwiczeń na szybką utratę wagi.

10 zasad do wprowadzenia od zaraz, jeśli chcesz szybko schudnąć

Zacznij chodzić po schodach. Pierwsza rada brzmi banalnie, ale naprawdę działa. Jeśli zamienisz windę czy schody ruchome na schody klasyczne, zauważysz, jak szybko poprawi się twoje forma! Możesz spalić nawet do 200 kcal dziennie więcej. Schody do metra, schody w pracy, schody w bloku, schody w szkole dziecka… Policz, jest ich naprawdę sporo!

A gdy jesteśmy przy ruchu, to przesiądź się z samochodu na rower. Z samochodu lub z komunikacji miejskiej. Nie masz roweru? Wypożycz z miejskich wypożyczalni. Stacje rowerowe są rozstawione przy każdym większym skrzyżowaniu. Nawet jeśli nie uda ci się przejechać całej trasy rowerem, spróbuj choć mały odcinek. 3 km na początek w zupełności wystarczy.

Pij też dużo wody. I to nie tylko po to, aby pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Właściwe nawodnienie organizmu sprzyja jego prawidłowej pracy. A kiedy uda ci się wyeliminować z diety słodkie napoje i napoje gazowane, zauważysz, że centymetry w pasie same znikają!

Nie jedz też kupionych słodyczy. Te paczkowane ciasteczka to prawdziwe bomby kaloryczne. Lepiej upiec samodzielnie raz na jakiś czas zdrowy sernik bez dodatków czy zaopatrzyć się w pieczone ciastka owsiane. Mogą długo stać, a sprawdzają się jako przekąską w kryzysowych momentach.

Jedz pięć posiłków dziennie. To bardzo ważne! Małe porcje, a często spożywane, pomogą ci wyregulować metabolizm i w konsekwencji schudnąć.

Kolejną radą niech będzie czas spożywania posiłków. Nie jedz później niż dwie godziny przed snem. Kolacja musi być lekkostrawna, musisz zdążyć ją spalić przed pójściem spać. Śniadanie natomiast jedz nie później niż godzinę po przebudzeniu.

I oczywiście wysypiaj się. Tylko w pełni zregenerowany organizm jest w stanie dobrze spalać tkank t逝szczow.  Zastanawiasz się, jak ją spalać właściwie? Ćwicz trzy razy w tygodniu. Najlepiej wykorzystując któreś z naszych 10 ćwiczeń na szybką utratę wagi.

10 ćwiczeń na szybką utratę wagi

Szukasz sportu, który najlepiej spala kalorie? Mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. Postaw na sporty cardio. Sprawdzi się bieganie, pływanie, jazda na rolka, jazda na rowerze. A jeśli lubisz zajęcia zorganizowane w klubie fitness to koniecznie pomyśl o takich aktywnościach jak zumba, tabata, trening interwa這wy, cardio, squash. Wolisz 獞iczy w samotności? Wypróbuj skakanie na skakance!

Wi璚ej o: