Top 4 fitnessowe kanały na YouTube, dzięki którym możesz trenować w domu. Zobacz najciekawsze propozycje

Zamknięte siłownie i kluby fitness mobilizują do szukania darmowych platform treningowych w Internecie. Na serwisie YouTube znajdziecie naprawdę wiele sprawdzonych propozycji, z których skorzystały już miliony osób.

Chcąc zachować formę w obliczu przymusowego siedzenia w domu, pozostało nam poszukać ciekawych propozycji treningowych w Internecie. Swoimi pomysłami dzieli się wiele polskich fit influencerów. Postanowiłyśmy sprawdzić, jak sytuacja wygląda na YouTube - które fitnessowe kanały oferują interesujące materiały?

 

4 fit kanały na YouTube, które musisz poznać

Znalezienie odpowiadającego nam treningu w sieci, może być nie lada wyzwaniem. W końcu przekopanie się przez nawet kilkadziesiąt kont może być przytłaczające. Wybrałyśmy dla was kilka propozycji, które szczególnie zwróciły naszą uwagę.

Yoga with Adrienne

Na początku naszej listy proponujemy wam odwiedzenie kanału Adriene Mishler. Obserwuje go już ponad sześć milionów użytkowników. Na Instagramie znajdziecie hasztag, pod którym wiele użytkowników pokazuje, jak korzysta z propozycji Adriene. Jej zajęcia są obecnie bardzo popularne - dzięki nagraniom wideo, krok po kroku zgłębiacie kolejne figury. Na "Yoga with Adrienne" znajdziecie coś idealnego na domową kwarantannę - 30-dniowe wyzwanie.

MadFit

Na tym kanale znajdziecie różne formy aktywności online. Macie dostęp do streamów, nagrań wideo, propozycji ćwiczeń na siłowni i oczywiście treningi w domu. Każda taka propozycja to 12 minut prawdziwego wycisku. Odważycie się?

Fitnessblender

Kanał jest prowadzony przez parę i oferuje ponad 500 różnych treningów o różnym stopniu trudności oraz różnym czasie wykonywania ćwiczeń - od 5 do 35 minut. Daniel i Kelli stworzyli treningi w taki sposób, aby mógł z nich skorzystać każdy. Zarówno pary, jak i pojedyncze osoby.

The Fitness Marshall

Nie jesteście zwolennikami tradycyjnych ćwiczeń? Spróbujcie je połączyć z tańcem! Założyciel kanału "The Fitness Marshall", pokazuje, w jaki sposób trenować przy muzyce popularnej. Stworzone przez trenera układy taneczne to mnóstwo zabawy, a przy okazji spalisz kalorie

Zobacz wideo Ćwicz z Myfitness! Zobacz naszą propozycję treningu turbospalania:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.