Karolina Gilon pokazała trening na pośladki i nogi do wykonania w domowym zaciszu. Te ćwiczenia tylko wyglądają na łatwe

Rozwijająca się sytuacja wywołana pandemią powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na ograniczenie wyjść do niezbędnego minimu. Wiele gwiazd zachęca do dobrego wykorzystania czasu spędzonego w domu. Na Instagramie Karoliny Gilon pojawił się trening na pośladki i nogi, który można wykonać bez użycia specjalistycznego sprzętu.

W związku z panującą pandemią, wiele gwiazd decyduje się na pozostanie w domach i mobilizuje fanów do pójścia w ich ślady. Do instagramowej akcji "zostań w domu" dołączyła także Karolina Gilon, która na czas domowej izolacji nie zrezygnowała z treningów. Na swoim profilu zaprezentowała ćwiczenia, które można wykonać dosłownie wszędzie bez użycia sprzętu z siłowni.

Czas na trening. Siłownie zamknięte, dużo jemy, leżymy. Koniec wymówek! W domu też można ćwiczyć. Dawajcie ze mną! Nie poddajemy się wirusowi i trzymamy formę!

- tak w swojej instagramowej relacji motywuje Karolina Gilon. W zaistniałej sytuacji korzystanie z siłowni niesie za sobą duże ryzyko, a przebywanie w domu wiąże się z ograniczoną ilością wysiłku fizycznego. Dobrze wykorzystać ten czas na ćwiczenia w domu. Do wykonania treningu przedstawionego przez Karolinę Gilon potrzebne będzie jedynie krzesło bądź kanapa. Jak widać, służą nie tylko do siedzenia czy leżenia.

Domowe ćwiczenia na nogi i pośladki według Karoliny Gilon

Zobacz wideo

Każdą serię należy powtórzyć trzy razy po minutowej przerwie. Z relacji wynika, że ćwiczenia tylko z pozoru wyglądają na łatwe. W rzeczywistości dają w kość. Gilon przyznaje, że jest wykończona i przekonuje, że nie obejdzie się bez zakwasów

Wyglądają bardzo prosto, ale uwierzcie mi - pali jak cholerka

- tak Karolina Gilon opisała zaproponowany przez siebie zestaw. Zarówno przed, jak i po wykonaniu treningu trzeba koniecznie pamiętać o rozciąganiu. Mogą to być najprostsze ćwiczenia rozciągające, jednak nie należy ich pomijać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.