Gosia Reysner zachęca do domowego treningu. Zobacz top 8 ćwiczeń ABS na piękny brzuch

Gosia Reysner podkreśla, że piękny, płaski brzuch możesz wytrenować również w domu. Trenerka udostępniła nagrania, na których pokazuje osiem efektywnych ćwiczeń ABS.

Ćwiczenia Gosi Reysner cieszą się dużą popularnością na Instagramie. Domowa kwarantanna to nie wymówka od treningów - wiele figur możesz wykonać samodzielnie nie wychodząc z domu. Potrzebujesz jedynie dobrego trenera, który pokaże efektywne ćwiczenia - co poleca Reysner?

 

Domowy trening ABS Gosi Reysner

Efektywne treningi w domu? To możliwe! Odpowiednie ćwiczenia wykonywane regularnie przyniosą takie same rezultaty, jak te, które ćwiczysz na siłowni. Fit influencerka i trenerka Gosia Reysner podzieliła się na Instagramie intensywnym treningiem ABS. Pokazywane przez Gosię figury wykonujemy w jednym ciągu, na każdą z nich poświęcamy 30-45 sekund, doliczamy 10 sekund na zmianę ćwiczenia. Minutową przerwę robimy dopiero po wykonaniu wszystkich figur. Z czego składa się trening?

  • Wspinaczka górska na wyprostowanych ramionach.
  • Rozbudowana wersja brzuszków - kładziemy się na macie, w momencie oderwania tułowia od podłogi podnosimy do góry jedną wyprostowaną nogę i obie ręce. Z każdym powtórzeniem zmieniamy nogę.
  • Boczna deska w oparciu na jednej ręce i zginaniem nogi w kolanie.
  • Klasyczna deska.
  • Brzuszki z przyciąganiem kolana do łokcia po skosie.
  • Podnoszenie na zmianę tułowia i wyprostowanych nóg w górę.
  • Klaskanie pod zgiętym kolanem w pozycji siedzącej, przy prostych, lekko odchylonych do tyłu plecach i napiętych mięśniach brzucha.
  • Brzuszki z pozycji leżącej, zakończone podciągnięciem do klatki piersiowej zgiętych w kolanach nóg i wyprostowaniu w tym samym momencie rąk.

Zaproponowane przez Reynser ćwiczenia są naprawdę bardzo intensywne. Pamiętajmy, aby przed takim treningiem odpowiednio się rozgrzać, w celu uniknięcia kontuzji. 

Sandra Kubicka podzieliła się swoim treningiem ABS:

Zobacz wideo Sandra Kubicka podzieliła się swoim treningiem ABS
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.