Kanadyjka przeszła niesamowitą metamorfozę. Na czym polega dieta "21 dni", którą stosowała?

Jasmine Carmele przez wiele lat walczyła z nadwagą i efektem jo-jo. Po wielu próbach znalazła dietę, która pozwoliła jej w pozbyciu się zbędnych kilogramów na dobre.

Jasmine Parent praktycznie od zawsze walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Kiedy w 2012 roku myślała, że jest na dobrej drodze do zapanowania nad wagą, zmarł jej tata, przez co kolejny raz wpadła w nałóg zajadania żalu i stresu. Jedzenie miało być ujściem dla nagromadzonych emocji, o czym początkowo kobieta nie zdawała sobie sprawy. Po urodzeniu pierwszego dziecka Jasmine ważyła ponad 113 kilogramów, po drugiej ciąży waga skoczyła do 136 kilo! Parent nie boi się pokazywać na Instagramie odważnych zdjęć, pokazując, jak bardzo zmieniło się jej ciało, dzięki ćwiczeniom i odpowiedniej diecie.

 

Metamorfoza Jasmine Parent

W święta 2017 roku kobieta zdała sobie sprawę, jak bardzo źle wygląda jej ciało. Patrząc na zdjęcia Jasmine postanowiła, że koniecznie musi zacząć walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Po wielu poszukiwaniach inspiracji znalazła na Instagramie coś, co zostało podpisane, jako "21-dniowy plan posiłków". Cena pakietu wynosiła praktycznie tyle samo, ile Parent potrafiła tygodniowo wydać na fast foody. Postanowiła podjąć się wyzwania, razem ze swoim partnerem, który był dodatkową motywacją do działania.

Jasmine wiedziała, że aby schudnąć potrzebuje planu, który naprowadziłby ją na właściwą drogę, ale nie był bardzo restrykcyjny. Program "Diety 21" skupił się na pokazaniu listy właściwych produktów, nie było wykazu porcji ani określonych por jedzenia. Należało za to zwrócić uwagę na to, aby zjeść cały posiłek. Skąd nazwa diety? Wiele naukowców uważa, że jeśli będziesz się trzymać określonego planu przez 21 dni, wejdzie ci on w nawyk. Tak samo ten sposób odżywiania zadziałał na Jasmine, która jest obecnie na 13 miesiącu diety. Parent w rozmowie z magazynem "Shape" podkreśla, że najważniejsze jest znalezienie takiego planu, który pasuje do naszego stylu życia i trzymać się go, aż wejdzie nam w nawyk.

Turbospalanie - dzięki naszemu treningowi w kwadrans zrzucisz 200 kalorii:

Zobacz wideo Turbospalanie - dzięki naszemu treningowi w kwadrans zrzucisz 200 kalorii
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.