Akcja "zostań w domu" ma coraz więcej zwolenniczek w mediach społecznościowych. Tak w domowym zaciszu ćwiczą gwiazdy: Maffashion, Julia Wieniawa, Weronika Rosati i inne

W związku z panującą pandemią gwiazdy zachęcają do pozostania w domach. Chętnie pokazują także, jak same spędzają czas przymusowyego urlopu. Wiele z nich stawia na domowe treningi. Przedstawiamy niektóre z nich.

Dynamiczna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa spowodowała, że zaleca się pozostanie w domu. Miejsca skupiające wiele osób zostały zamknięte, więc pojawia pytanie, czy unikać także siłowni, które dla wielu stanowią konieczny do zaliczenia punkt dnia. W trosce o zdrowie swoje i innych warto ograniczyć wychodzenie z domu do niezbędnego minimum i dobrze wykorzystać ten czas. 

Przymusowy urlop w domu to doskonały moment na to, by zadbać nie tylko o czystość wnętrz i relacje rodzinne, ale też poświęcić chwilę sobie oraz swojej figurze. Okazuje się, że do wykonania skutecznego treningu wcale nie potrzeba specjalistycznych sprzętów z siłowni. Nie wierzysz? Zobacz, jak z tą wyjątkową sytuacją radzą sobie gwiazdy. Ich profile w mediach społecznościowych stały się źródłem licznych pomysłów, inspiracji, a także motywacji do ćwiczeń.

Domowe treningi gwiazd

Wszystko może stać się narzędziem treningowym. Doskonale wie o tym Maffashion, która zamiast specjalnych przyrządów do ćwiczeń wykorzystała rolki papieru toaletowego. Ten trening robi furorę w sieci - wypróbowało go wiele gwiazd.

MaffashionMaffashion Maffashion - instagram

Kolejną znaną osobą, która pochwaliła się swoim domowym treningiem w mediach społecznościowych, jest Julia Wieniawa, która postawiła na ćwiczenie jogi z siostrą.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Julia Wieniawa - instagram

Na jogę zdecydowała się również Weronika Rosati, której podczas ćwiczeń towarzyszyła córka.

Weronika RosatiWeronika Rosati Weronika Rosati - instagram

Maja Bohosiewicz wybrała domowy trening na pośladki i uda, do wykonania którego wykorzystała gumę oporową.

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz - instagram

Z kolei Edyta Pazura pokazała, jak w domowym zaciszu trenuje Cezary Pazura.

Edyta PazuraEdyta Pazura Edyta Pazura - instagram

Dobrym wyborem jest rezygnacja z uczęszczania do siłowni na rzecz ćwiczeń online. Aneta Zając wykonuje internetowe treningi ze swoim stałym trenerem w domu.

Aneta ZającAneta Zając Aneta Zając - instagram

Jak widać, przy odrobinie chęci wszystko jest możliwe. Swoje treningi możesz wykonywać z użyciem wszelkich możliwych przedmiotów, jakie znajdują się w domu. Postaw na pomysłowość i zaproś członków rodziny do wspólnych ćwiczeń! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.