Agata Hincyngier pokazała domowy trening na plecy. Nie tylko wpłynie na wygląd, ale też załagodzi ból pleców

Agata Hincyngier pokazała doskonały trening pleców, który można wykonać w domu.

Plecy to część ciała, którą zaczynamy eksponować, gdy robi się cieplej. Zdarza się, że pokazujemy je częściej niż nogi, dlatego warto zadbać o odpowiedni trening i pochwalić się ładnie zarysowanymi plecami w słoneczny dzień. 

Trening pleców pomoże na ból wywołany długotrwałym siedzeniem

Trening pleców w połączeniu z ćwiczeniami na nogi i pośladki może wizualnie zwęzić talię. Plecy warto ćwiczyć z jeszcze jednego powodu. Ich wzmocnienie gwarantuje lepszą postawę ciała i w efekcie lepszy wygląd. Ćwiczenie pleców jest wręcz niezbędne dla osób, które godzinami siedzą przed monitorem, np. pracując zdalnie. Właśnie do nich skierowała swój instagramowy trening Agata Hincyngier.

Agata HincyngierAgata Hincyngier Agata Hincyngier - instagram

Agata Hincyngier jest popularną trenerką personalną i pasjonatką fitnessu, która aktywnie działa w sieci. Ostatnio na swoim Instagramie zaprezentowała zestaw ćwiczeń na plecy, które bez problemu można wykonać nie ruszając się z domu. Trenerka zachęca:

Chyba każda z nas chce mieć ładnie zarysowane plecy do sukienek czy bluzek z odsłoniętymi plecami. Co więcej, trening pleców w połączeniu z treningiem nóg i pośladków wpływa na wizualne zwężenie talii. Dodatkowy plus, to mocne plecy wpływają na prawidłową postawę ciała i przekładają się na różne czynności w codziennym życiu. Ćwiczcie plecy!

Trening Agaty Hincyngier na plecy

 
  1. Przyciąganie obciążenia do brzucha, 4 serie 15-20 powtórzeń.
  2. Wiosłowanie, 4 serie 15-20 powtórzeń.
  3. Ściąganie gumy, 4 serie 15-20 powtórzeń.
  4. Przyciąganie w podporze przodem, 3 serie 8-10 powtórzeń na stronę.
  5. Wiosłowanie + narciarz, 3 serie 12-15 powtórzeń.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.