Kasia Dziurska zachęca do ćwiczeń w domu. Ten trening pomoże ci w wyrzeźbieniu pośladków i wysmukleniu nóg

Kasia Dziurska udowadnia, że efektywne treningi nie muszą być koniecznie wykonywane na siłowni. Ćwiczenia w domu mogą przynieść świetne rezultaty. Wystarczy zaopatrzeć się w kilka akcesoriów.

Kasia Dziurska wróciła wspomnieniami do wyjazdu na Dominikanę, gdzie nagrała dla swoich fanów szybki trening z wykorzystaniem gum oporowych. Przedstawione ćwiczenia doskonale sprawdzą się w domowym zaciszu. 

 

Kasia Dziurska pokazała trening z gumami oporowymi w domu

Pokazany przez influencerkę trening skupia się na rzeźbieniu mięśni nóg oraz pośladków. Cały zestaw ćwiczeń z gumami powtarzamy cztery razy. Każdą pojedynczą figurę wykonujemy przez minutę, w pozycji, w której trenujemy mięśnie nóg - po minutę na każdą nogę. Między każdą serią wykonujemy 45 sekund przerwy. Jakie ćwiczenia poleca Kasia?

 • Przysiady z założoną gumą treningową na wysokości ud.
 • Przysiady z wypadem nogi w bok - po wykonaniu przysiadu i wyprostowaniu sylwetki wykonujemy wypad jednej z nóg w bok, napinając taśmę, umieszczoną nad kolanami.
 • Taśmę umieszczamy na śródstopiu, następnie przyjmujemy lekki rozkrok, aby napiąć gumę. Na lekko ugiętych kolanach staramy się robić małe kroki w bok, pilnując, aby taśma pozostała napięta.
 • Taśmę umieszczamy tuż nad kolanami i przyjmujemy pozycję klęku podpartego. Następnie podnosimy jedną z nóg, ugiętą w kolanie do góry w taki sposób, aby napiąć jak najbardziej taśmę. Ruch powtarzamy przez minutę, następnie zmieniamy nogę.
 • Podczas ostatniego ćwiczenia zostajemy w pozycji klęku podpartego. Ruch polega na wyprostowaniu jednej z nóg w bok i szybkim jej podnoszeniu, cały czas pilnując, aby guma napinała się, ale nie spadała z naszego ciała.

Instagramowe fanki Dziurskiej zostały skutecznie zmotywowane i zabierają się za treningi:

Super! Rowerek w domu jest, taśmy są i jakieś hantelki też się znajdą. Koniec wymówek, działam.
Jedziemy z tematem!
Na ten czas więcej takich ćwiczeń by się przydało

- czytamy pod wpisem Kasi. Trening z gumami w domu w obecnym czasie to świetna alternatywa dla siłowni, których duża liczba została ostatnio zamknięta. Ćwiczenia w domu mogą być równie efektywne - wystarczy znaleźć odpowiednie treningi online.

Te ćwiczenia z gumą pomogą ci wyszczuplić nogi: 

Zobacz wideo Te ćwiczenia z gumą pomogą ci wyszczuplić nogi
Więcej o:
Komentarze (5)
Kasia Dziurska zachęca do ćwiczeń w domu. Ten trening pomoże ci w wyrzeźbieniu pośladków i wysmukleniu nóg
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 1 raz 1

  Jeszcze nie zdążyła usiąść, a już jej toaletę zajumali

  Musi rodak

 • mustermann

  Oceniono 1 raz 1

  Trening Dziurska w domu jest dość powszechny.

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  nasze koło gospodyń wiejskich jest bardzo zainteresowane treningiem dziurska z użyciem gum bo lokalne chłopy ich nie chcą używać i może rady tej słynnej na cały świat pani nam pomogą....a te gumy mogą być z tarką albo z wypustkami?

 • holka_90

  0

  w domu to jednak nie to samo co na silce.. no ale jakos musimy przetrwac i moze takie video nam pomoga :D nie ma co sie poddawac. Choc jest jedna rzecz, z ktorej mega sie ciesze - ok system zawiesil oplaty za karte wiec nie tracie pieniazkow jak nie korzystam z uslug

 • koza_oddam

  0

  Ale ona ćwiczy na plaży a nie w domu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX