Karolina Pisarek o niedoczynności tarczycy: Jednego dnia jestem bardzo szczupła, a następnego ważę 3 kilogramy więcej

Karolinia Pisarek przyznała się, że cierpi na niedoczynność tarczycy. Objawy tej przypadłości są bardzo męczące.

Karolina Pisarek przyznała się, że ma problemy z niedoczynnością tarczycy. Dla modelki, która pracuje ciałem, może to brzmieć, jak wyrok - nad objawami towarzyszącymi chorobie nie jest łatwo zapanować. W krótkim wywiadzie celebrytka postanowiła zdradzić, jak sobie radzi na co dzień z dolegliwościami. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o problemach z niedoczynnością tarczycy

Karolina Pisarek o niedoczynności tarczycy 

Niedoczynność tarczycy powoduje wiele przykrych problemów. Jeśli cierpimy na tę dolegliwość z pewnością doświadczyłyśmy m.in. uciążliwego trądziku, nadmiernego gromadzenia wody w organizmie, senności i szybszego męczenia się, czy wreszcie nadmiernego tycia. Z niedoczynnością mierzy się również Karolina Pisarek, która postanowiła opowiedzieć co nie co o tym, w jaki sposób walczy z objawami choroby:

Jednego dnia jestem szczupła, następnego - 3 kilogramy do przodu. A wszystko przez nagromadzoną wodę w organizmie. Staram się jak mogę, aby załagodzić objawy

- komentuje Pisarek. Modelka podkreśla, że bardzo ważne jest pilnowanie odpowiedniej diety. Karolina wyłączyła z menu gluten, a także produkty o wysokiej zawartości węglowodanów. W swoim jadłospisie ograniczyła również nabiał. Celebrytka przyznała się, że kilka lat temu przez niedoczynność tarczycy ucierpiała bardzo jej cera - pojawił się trądzik, z którym walczyła ponad pół roku. Zbawienny wpływ na stan skóry okazały się mieć witaminy D3 oraz C, które zaczęła regularnie suplementować, a także dostarczać je w diecie. Karolinę często też możemy zobaczyć na treningach, które pomagają zadbać o sylwetkę i walkę z pojawiającą się tkanką tłuszczową.

Karolina Pisarek ćwiczy boks na siłowni Modelka radzi sobie coraz lepiej:

Zobacz wideo Karolina Pisarek ćwiczy boks na siłowni Modelka radzi sobie coraz lepiej
Więcej o:
Komentarze (2)
Karolina Pisarek o niedoczynności tarczycy: jednego dnia jestem bardzo szczupła, a następnego ważę 3 kilogramy więcej
Zaloguj się
  • morgana50

    Oceniono 2 razy 2

    nie ma się co chwalić wyborem złego endokrynologa :/// dobry lekarz szybko dobiera odpowiednie leki w odpowiednich dawkach i takie epizody wagowe przechodzą do historii !!! piszę to z własnego doświadczenia ... poza tym - od ostatnich przynajmniej 10 lat celebrytki omawiały ten temat, że powinna wyciągnąć wnioski już dawno temu i iść do dobrego lekarza, a nie "chwalić się" w mediach społecznościowych !!! kolejna bidula, która ma sieczkę w głowie ...

  • zalosnyjestes

    Oceniono 2 razy -2

    Piękna kobieta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX