Ewa Chodakowska przestrzega przed koronawirusem. Pamiętajcie o tych zasadach!

Ewa Chodakowska, jak wiele gwiazd, stara się nagłaśniać, w jaki sposób zapobiec zakażeniu się koronawirusem, który rozprzestrzenia się szybciej, niż spodzieli się tego naukowcy. Trenerka uświadamia, jakie są kolejne kroki bezpieczeństwa.

Ewa Chodakowska, choć sama zdaje się być już mocno przejęta obecną sytuacją, stara się uspokoić obserwatorów na Instagramie, przekazując jednocześnie, jak należy zachowywać środki bezpieczeństwa przed koronawirusem. 

 

Ewa Chodakowska podaje środki ostrożności, które należy zachować

Choć statystycznie w Polsce liczba zachorowań nie jest jeszcze duża, warto uświadomić sobie, jakie kroki należy podjąć, aby nie zarazić się koronawirusem. Chodakowska przyznaje, że martwi się, zwłaszcza o osoby straszne oraz te, które zdają się nie przejmować, że sytuacja jest dosyć poważna i lepiej dmuchać na zimne.Trenerka podaje kolejne kroki, których przestrzeganie może zapobiec zarażeniu się: 

Regularnie czyść ręce środkiem dezynfekującym na bazie alkoholu lub myj je wodą z mydłem - myj ręce przez co najmniej 20 sekund.
Czyść powierzchnie – takie jak siedzenia kuchenne i biurka – regularnie za pomocą środka dezynfekującego.
Unikaj zatłoczonych miejsc, zwłaszcza jeśli zaliczasz się do osób powyżej 60. roku życia i osób z innymi problemami zdrowotnymi. 
Staraj się unikać bliskiego kontaktu z ludźmi, którzy wykazują objawy grypopodobne. 
Nie dotykaj ust, nosa lub oczu, zanim umyjesz ręce.
DODAJĘ! Regularnie dezynfekuj SWÓJ TELEFON!

- czytamy we wpisie Ewy Chodakowskiej. Każdy z podanych sposobów jest niezbędny do tego, aby zachować pełną ostrożność przy możliwym zakażeniu się panującym wirusem. 

Ewa Chodakowska odwołuje treningi przez koronawirusa

Zaniepokojeni fani dodawali pod wpisem komentarze z zapytaniem o treningi Chodakowskiej, które miały być przeprowadzone w całej Polsce. Trenerka poinformowała fanów o konieczności ich odwołania, ze względów bezpieczeństwa. 

Ewa Chodakowska - odwołane warsztatyEwa Chodakowska - odwołane warsztaty Ewa Chodakowska - Instagram

Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Tymczasem zachowujmy należne środki ostrożności i stosujmy się do zaleceń wydawanych przez lekarzy i specjalistów.

Ewa Chodakowska i Anna Starmach gośćmi "Przerwy na kawę":

Zobacz wideo Ewa Chodakowska i Anna Starmach gośćmi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.