Uczestniczka "Top Model" pokazała swoje ćwiczenia na mięśnie brzucha. Można je wykonywać w domu

Anna Markowska przebywa obecnie w Australii. Celebrytka podzieliła się treningiem, który wzmacnia mięśnie brzucha i pleców, a także poprawia wytrzymałość całego ciała.

Anna Markowska podzieliła się na Instagramie nagraniem treningu, który odbył się na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody. Celebrytka od kilku tygodni pokazuje zdjęcia z Australii. Jak wyglądają ulubione ćwiczenia Markowskiej?

 

Anna Markowska pokazała efektywny trening

Celebrytka lubi trenować na świeżym powietrzu. Markowska postanowiła podzielić się kilkoma ćwiczeniami, które obserwatorki bez problemu mogą powtórzyć same w domu. Na nagraniu widzimy plank, klęk podparty z odwodzeniem nogi w tył po skosie, klęk podparty z podnoszeniem nogi w górę, przy kolanie zgiętym pod kątem prostym. Wariacje klęku podpartego doskonale działają na mięśnie tułowia i brzucha, wzmacniając poszczególne partie. Ćwiczeń powinny jednak unikać osoby, które cierpią z powodu dolegliwości z kolanami. Plank to idealna figura na zakończenie treningu, która wzmocni naszą sylwetkę i poprawi kondycję. Deska pomaga też w spaleniu nadprogramowej tkanki tłuszczowej i ujędrnieniu całego ciała. 

Obserwatorzy zwrócili uwagę na piękną figurę modelki - treningi, które stosuje Ania przynoszą świetne efekty!

Mega figura.
To jest trening w prawdziwie boskich okolicznościach przyrody.
Fitness body, piękne ciało!

- czytamy pod ostatnim wpisem Markowskiej. Warto wiedzieć, że uczestniczka 7. edycji "Top Model" ćwiczy też metodą EMS, która staje się coraz bardziej popularna wśród gwiazd. Takie zajęcia trwają jedynie 20 minut, a angażują do pracy wiele partii mięśni jednocześnie. Podczas EMS wykorzystywana jest nowoczesna technologia, która polega na elektrostymulacji mięśni. 

Sandra Kubicka pokazała świetny trening na mięśnie brzucha, Spróbujcie koniecznie:

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała świetny trening na mięśnie brzucha, Spróbujcie koniecznie!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.