Najlepsze trzy ćwiczenia na zgrabne pośladki i szczupłe uda. Zobacz trening, który poleca trenerka fitness

Szukasz skutecznych sposobów na wytrenowanie mięśni pośladków oraz wysmuklenie ud? Ćwiczenia polecane przez Edytę Litwiniuk bez problemu wykonasz w domu, bez potrzeby korzystania ze specjalistycznego sprzętu dostępnego na siłowni.

Edyta Litwiniuk zamieściła na swoim Instagramie skuteczny trening pośladków oraz ud. Trenerka zdaje sobie sprawę, że wiele z nas preferuje treningi w domu - z tego względu opracowane ćwiczenia nie zawierają elementów, do których niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznych urządzeń.

 

Edyta Litwiniuk pokazuje trzy skuteczne ćwiczenia na uda i pośladki

Jakie ćwiczenia są najlepsze na te dwie partie ciała? Zwróć uwagę na figury, które poleca Litwiniuk - włącz je do swojej treningowej rutyny i zobacz, czy przyniosą efekty. Pokazane przez Edytę ruchy działają jednocześnie na mięśnie ud i pośladków. Jak wyglądają zajęcia trenerki? Każde ćwiczenie przeprowadź w trzech seriach po 30 sekund bez przerwy. Gotowe? Czas start! 

  • Pierwsze ćwiczenie: przysiady z wykorzystaniem krzesła, przy jednoczesnym zginaniu rąk w łokciach. 
  • Drugie ćwiczenie: przysiady w pozycji wypadu nogą w tył. Bardzo ważne jest pilnowanie prostych pleców oraz nie dotykanie opadającym kolanem do podłogi. Ruch musisz zatrzymać tuż nad podłożem. Po wykonaniu przyjętej liczby powtórzeń na jedną stronę zmień nogę i powtórz całe ćwiczenie.
  • Trzecia propozycja: wypad nogą w bok. Znajdując się pozycji stojącej, odstaw lewą stopę w bok. Następnie zegnij kolano i zejdź w dół do przysiadu. Odepchnij się i wróć lewą nogą do początkowej pozycji. Wykonaj odpowiednią liczbę powtórzeń, a następnie zrób to samo ćwiczenie na prawą stronę. Pamiętaj o trzymaniu mocnych pleców. 

Marzysz o zgrabnych pośladkach Zobacz trening aktywacyjny Kasi Dziurskiej:

Zobacz wideo Marzysz o zgrabnych pośladkach Zobacz trening aktywacyjny Kasi Dziurskiej
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.