Ania Starmach rusza z nowym projektem. Nie przegapcie programu "Superfoody na co dzień"

Ania Starmach zaczyna swoją przygodę z prowadzeniem kanału na YouTube. Już 9 marca pojawi się pierwszy odcinek autorskiego programu kulinarnego, z którego dowiemy się, jak wykorzystać w kuchni superfoodsy.

Ania Starmach postanowiła rozpocząć swoją przygodę z popularną platformą YouTube. W nowej odsłonie, jurorka programu MasterChef przedstawia nowe propozycje kulinarne. Gdzie szukać prostych i smacznych przepisów? Zapraszamy w kulinarną podróż z Anią Starmach!

Ania Starmach - program kulinarnyAnia Starmach - program kulinarny Ania Starmach

Ania Starmach rusza z programem kulinarnym

Już 9 marca na kanale Ani pojawi się nowy program "Superfoody na co dzień". Pierwsza seria będzie składać się z dziewięciu odcinków, z których dowiemy się, jak wyczarować pyszne potrawy z użyciem tytułowych "superfoods". Superfoodsy to produkty pochodzenia roślinnego, dostarczające dla organizmu niezbędne wartości odżywcze, najwyższej jakości. 

Gotować prosto, smacznie i zdrowo to moja filozofia, w którą wierzę i którą chętnie promuję. Dzięki programowi pokażę, jak w łatwy sposób włączyć składniki o najwyższych wartościach odżywczych do naszej codziennej diety. To naprawdę banalnie proste, a tak dużo zdrowia za tym idzie

- mówi Ania Starmach, dodając, że

W tym projekcie, jak nigdzie indziej mogłam się spełnić kulinarnie - nie zabrakło tu zdrowych i pysznych prostych posiłków, które bardzo często przygotowuję sama w domu i które nie raz były miłą niespodzianką zarówno dla mojej rodziny, jak i gości.

Każdy odcinek programu to zaledwie 5 minut, z których dowiemy się, w jaki sposób wykorzystać "bohatera" odcinka, czyli jeden ze wspomnianych superfoodsów.

Chcemy edukować i pokazywać widzom, czym są Superfoodsy, jak wykorzystać ich moc w kuchni do codziennego gotowania, przyrządzając proste i smaczne dania z ich dodatkiem. Chcemy zachęcić widzów do eksperymentowania, bawienia się w kuchni nowymi, czasem egzotycznymi składnikami, które wzbogacają dietę, będąc jednocześnie bombami witamin i minerałów, których zawierają kilkakrotnie więcej niż inne produkty

- komentuje Ania Starmach. Program powstał we współpracy z Purella Superfoods. W każdym odcinku zobaczymy również wyjątkowego gościa specjalnego. W programie zobaczymy m.in. zwycięzcę ostatniej edycji MasterChef Grześka Zawieruchę, blogerkę i influencerkę Zosię Zborowską-Wronę, zwyciężczynię MasterChef Junior Paulinkę Foremny oraz popularnego blogera, Kamila Pawelskiego, znanego pod pseudonimem Ekskluzywny Menel. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.