Mamiko Yoko wróciła do ćwiczeń z trenerem personalnym. Ten trening pomoże ci wyrzeźbić brzuch i nogi

Mamiko Yoko wraca na siłownię. Celebrytka pokazała nagrania z zajęć, które przeprowadził ulubiony trener personalny gwiazd, Tadeusz Gauer. Powroty po dłuższej przerwie nie należą do łatwych. Od jakich ćwiczeń zaczęła Mamiko?

Mamiko Yoko, czyli Weronika Heck, to popularna youtuberka, która zdobyła rozgłos, pokazując się w gotyckich sukienkach, pozując w ciemnym makijażu i charakterystycznych czarnych włosach. Po ogromnej metamorfozie, którą przeszła, postanowiła raz na zawsze zerwać ze sztucznym wizerunkiem. Dzisiaj Weronikę poznamy po blond włosach i szczuplutkiej sylwetce, która jest efektem intensywnych treningów.

Zobacz wideo Mamiko Yoko wróciła po dłuższej przerwie do ćwiczeń

Mamiko Yoko wróciła do ćwiczeń

Weronika po dłuższej przerwie odwiedziła siłownię. Celebrytka wykonywała kolejne powtórzenia, a jej trener personalny czuwał, aby każde ćwiczenie było zrobione poprawnie i z właściwą intensywnością. Youtuberka podnosiła ciężary o różnej wadze w wielu kombinacjach oraz trenowała na taśmach treningowych TRX. Patrząc na załączone nagrania możemy stwierdzić, że wykonywane ćwiczenia skupiały się na mięśniach ramion, pleców, brzucha oraz nóg. Odpowiednio dobrana waga ciężarów, jeśli ją systematycznie zwiększamy, wzmacnia i rzeźbi nasze mięśnie

Czy sylwetka Mamiko Yoko to tylko wynik ćwiczeń?

Wśród wielu komentarzy na Instagramie celebrytki pojawiają się opinie, podające w wątpliwość szczerość Weroniki. Niektórzy zarzucają Mamiko ingerowanie w swój wygląd za pomocą skalpela i niebezpiecznych wyszczuplających gorsetów. Yoko zapewnia swoich obserwatorów, że jej figura jest dziełem natury, a nie chirurgów plastycznych. Podkreśla również, że nie promuje na swoim profilu modelującej bielizny zaznaczając, że jeśli rzeczywiście noszenie gorsetu przynosiłoby efekty, to dawno prawie każda kobieta nosiłaby ów gorset codziennie. 

Angelika Mucha ćwiczy na siłowni, jej instruktorem jest popularny trener gwiazd:

Zobacz wideo Angelika Mucha ćwiczy na siłowni, jej instruktorem jest popularny trener gwiazd
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.