Tak wygląda ciało po zrzuceniu prawie 30 kilogramów. Instagramowa influencerka pokazała odważne zdjęcia

Lidia Inestroza ważyła ponad 90 kilogramów. Kobieta przestała siebie akceptować, a nadwaga utrudniała jej codzienne obowiązki. Lidia odważyła się wciąć sprawy w swoje ręce i przeszła na dietę, którą połączyła z ćwiczeniami. Efekt metamorfozy robi piorunujące wrażenie.

Lidia Inestroza musiała pokonać długą drogę do tego, aby schudnąć. Przez trzy lata intensywnie ćwiczyła, stosowała diety i mierzyła się z efektem, jaki przynosi zrzucenie wielu zbędnych kilogramów. Skóra na brzuchu kobiety była niesamowicie rozciągnięta. Dzisiaj Lidia odważnie pokazuje, jak wyglądało jej ciało w trakcie przemiany.

 

Jak wygląda ciało po zrzuceniu dużej liczby kilogramów?

Pozbycie się zbędnych kilogramów nie było łatwe. Początkowo każde - nawet najłatwiejsze - ćwiczenie było dla Lidii bardzo męczące. Przystosowanie organizmu do innego sposobu odżywiania również nie jest prostym zadaniem. Należy stopniowo zmniejszać liczbę spożywanych kalorii. Proces odchudzania tak, aby osiągnąć założone wyniki, zajął Lidii trzy lata. W tym czasie kobieta szukała idealnej dla siebie diety, a efektami dzieliła się na Instagramie. W jej menu zagościły owoce i warzywa, zdrowe tłuszcze oraz chude mięso. Ważnym elementem diety były warzywa przygotowywane na parze, które stanowiły najmniej 50 proc. spożywanego posiłku.

Wprowadzone przez Lidię zmiany przyniosły spektakularne efekty. Kobiecie udało się zrzucić blisko 30 kilogramów. Musiała jednak zmierzyć się z kolejnym, niezbyt przyjemnym faktem - rozciągniętą skórą. Do dziś na brzuchu Inestrozy można zobaczyć rozstępy i zniszczoną skórę na brzuchu. Lidia zyskała na Instagramie wielu obserwatorów, którzy uważnie śledzili jej postępy. Widząc, jakie efekty przyniósł obrany przez kobietę plan, fani nalegali o udostępnienie sposobów, które pomogły osiągnąć takie rezultaty. Lidii po wielu próbach i nieprzespanych nocach udało się stworzyć poradnik, w którym zawarła wszystkie kroki, dzięki którym udało jej się zrzucić zbędne kilogramy.

200 kalorii w kwadrans? Tak, to możliwe! Ćwicz z nami turbospalanie:

Zobacz wideo 200 kalorii w kwadrans? Tak, to możliwe!
Więcej o: