Jen Selter motywuje na Instagramie. Zapamiętaj te słowa

Prezentowane przez fitness modelkę ciało jest motywacją dla wielu kobiet. Tym razem Jen Selter podzieliła się motywującymi przemyśleniami.

Jen Selter to znana modelka fitness, której piękne i umięśnione ciało stało się motywacją dla milionów kobiet. Oczywiście na swój wygląd musiała ciężko zapracować. Śmiało można powiedzieć, że świat diet i treningów zna od podszewki. W opisie swojego nowego zdjęcia na Instagramie, mistrzyni squatów podzieliła się z obserwatorkami budującymi słowami.

Motywujący wpis Jen Selter

 

Warto się im przyjrzeć i zachować w pamięci. Wyciągnęliśmy z nich kilka motywujących cytatów:

Chciałam przypomnieć wam wszystkim, abyście były dumne z siebie na każdym kroku, by osiągnąć swoje cele.

Wiele z nas traktuje okres między "przed" a "po" jak przejściowy do tego stopnia, że zapomina o sobie podczas trwania całej drogi. Odkładamy wszystko na czas osiągnięcia celu i nie potrafimy cieszyć się z każdego kroku, który nas do niego przybliża. A przecież największym powodem do dumy powinien być wysiłek wkładany w naszą codzienność, by stać się lepszą.

Nie czekaj, aż osiągniesz swoje cele, aby być z siebie dumną. Zaufaj mi, moja podróż do fitnessu i zdrowia była długa i konsekwentna! Zmiana nie jest czymś, co wydarzy się z dnia na dzień. Potrzeba dużo ciężkiej pracy, poświęcenia i zaangażowania, aby być lepszym i zdrowszym.

Idealne ciało to efekt długiej i ciężkiej pracy, wynik wytrwałości i determinacji. Praca nad swoim ciałem wymaga wielu wyrzeczeń, dawania z ciebie co najmniej wszystkiego. Jest procesem długotrwałym i mało stabilnym - zbyt duża ilość błędów może wszystko zaprzepaścić. Warto więc skupić się na osiąganiu celu, nie na samym jego osiągnięciu.

Zawsze pamiętaj, aby skupić się na swoich postępach i niech cię to motywuje, zamiast skupiać się na tym, jak daleko chcesz iść. A co najważniejsze, NIE porównuj się z innymi. Doceń, jak daleko zaszłaś już w swojej podróży i kontynuuj prace nad byciem najlepszą wersją SIEBIE.

Naszym ogromnym błędem jest porównywanie się do innych kobiet. Możemy się wprawdzie inspirować, ale nie zapominajmy, że każda z nas jest inna. Nie traktuj autorytetów jak ideał, do którego dążysz, bo nigdy nie staniesz się taka, jak one. Jesteś jedyna w swoim rodzaju. Obserwuj swoje postępy i ciesz się z małych sukcesów. Chyba lepiej być najlepszą wersją siebie niż gorszą wersją kogoś innego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.