Kasia Dziurska udostępniła intensywny trening całego ciała. Ćwiczenia polecane przez instruktorkę porządnie cię zmęczą

Kasia Dziurska pokazała, jak wykonać trening całego ciała. Polecane przez trenerkę ćwiczenia pomogą ci w redukcji tkanki tłuszczowej oraz w zbudowaniu kondycji. Wytrzymacie do końca zajęć?

Kasia Dziurska dba o to, aby instagramowe fanki zaopatrzyć w odpowiednie treningi i zachęcić je do spędzania więcej czasu na aktywności fizycznej. Na Instastories Dziurskiej mogłyśmy zobaczyć, jakie ćwiczenia poleca instruktorka, aby szybko i skutecznie zredukować ilość tłuszczu i podkreślić wyrzeźbione mięśnie.

Zobacz wideo Kasia Dziurska podzieliła się intensywnym treningiem

Kasia Dziurska zachęca do intensywnego "full body workout"

Szukasz treningu, który będzie się składać z różnorodnych ćwiczeń, angażujący do pracy wiele partii mięśni? Ten zestaw zaprezentowany przez Kasię powinien sprostać twoim oczekiwaniom. Dziurska postanowiła tym razem skorzystać z wyposażenia siłowni i urozmaicić trening sportowymi akcesoriami. Instruktorka wykorzystała dysk, piłkę treningową, ciężarki oraz specjalną ławkę ze sztangą. Na nagraniach wideo możemy dokładnie zobaczyć, jak wykonać prawidłowo każde z zaprezentowanych ćwiczeń. Pracują mięśnie brzucha, ramion oraz nóg i pleców. Podczas wykonywania podciągnięć sztangi, jeśli się dobrze przyjrzymy, zobaczymy, które mięśnie ramion i pleców pracują na zwiększonych obrotach. Na koniec porządnego wycisku królowa budowania wytrzymałości, czyli przynosząca niezwykłe efekty deska. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób poprawnie zabrać się za plank, zainteresuje cię nasz artykuł o technice jego wykonywania. Wiele obserwatorek Dziurskiej uważnie śledzi wrzucane przez nią posty i nagrania, pilnując, aby nie przegapić żadnego treningu. Figura Kasi jest najlepszą reklamą proponowanych przez instruktorkę zestawów ćwiczeń:

Trening musi być!
Wyglądasz świetnie
Ideał! Ja przy sibo mam brzuch jakbym połknęła piłkę lekarską

- czytamy pod jednym postem Dziurskiej na Instagramie. Warto dodać, że trenerka sama zmaga się z chorobami tarczycy, które często wpływają na to, jak wygląda sylwetka. Influencerka przyznała się, że cierpi na hashimoto i sibo, której długo nie mogła zdiagnozować. Jednak prawidłowa opinia lekarska i leczenie, a także dieta i intensywne treningi pomagają Kasi w zachowaniu szczupłej figury. 

Chcesz wzmocnić plecy? Wypróbuj trening Kasi Dziurskiej:

Zobacz wideo Chcesz wzmocnić plecy? Wypróbuj trening Kasi Dziurskiej
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.