Karolina Gilon opowiedziała o swojej diecie. Co celebrytka zdradziła swoim obserwującym na temat odżywiania?

Karolina Gilon postanowiła odpowiedzieć na często pojawiające się pytania, dotyczące jej diety. W niedzielę wieczorem celebrytka zebrałała odpowiedzi i udostępniła je na swoim Instagramie.

Karolina Gilon zachwyca coraz szczuplejszą, zgrabną sylwetką. Wiele fanów zastanawia się, w jaki sposób celebrytce udaje się wypracować figurę. Jest to zasługa przede wszystkim regularnych treningów oraz dobrze dobranej diety, na temat której ostatnio wypowiedziała się Gilon.

 

Karolina Gilon opowiedziała o swojej diecie

Uczestniczka jednej z poprzednich edycji Top Model zdradziła w Q&A przeprowadzonym na Instagramie sekrety swojej diety. O czym opowiedziała Karolina? 

Wśród wielu pytań, często powtarzającym się zagadnieniem było proszenie o szczegóły, odnośnie tego, w jaki sposób Gilon udało się schudnąć i kiedy nastąpił przełom. Co powiedziała Karolina?

Moje życie to ciągła zmiana wagi. Pierwsza większa metamorfoza nastąpiła 4/5 lat temu, kiedy schudłam 15 kilogramów, dzięki odpowiedniej diecie, jedzeniu codziennie takie samej ilości kalorii i crossfitowi. Później sobie odpuściłam i znowu przytyłam. A teraz na powrót jestem w formie. Tym razem schudłam tak bardzo od diety, która leczy moje SIBO oraz dzięki treningom - wyznała Gilon na Instagramie.

Prezenterka po przedstawieniu objawów specjalistce, przeprowadziła test wodorowo-metanowy, który zdiagnozował chorobę. Więcej na temat SIBO przeczytasz tutaj. Obserwatorki Karoliny były bardzo ciekawe, jak wygląda jej codzienny jadłospis, co Gilon je w ciągu dnia?

Jem różnie. Najczęściej jem jajka w różnej postaci, ryby pieczone, głównie dorsza i łososia. Gotowane marchewki, ryż, makaron bezglutenowy w pomidorach, gotowane ziemniaki, czyli wszystko, co jest lekkostrawne. Unikam nabiału i glutenu, potraw ciężkostrawnych, słodyczy i ostrych przypraw. Mięsa nie jem od czterech lat - dodała celebrytka.

Dieta przy dolegliwości, jaką jest SIBO to dość ograniczone menu, jednak jego przestrzeganie pomaga w pozbyciu się nieprzyjemnych dolegliwości. Jeżeli chcesz wiedzieć, co wykluczyć z jadłospisu, zerknij na ten artykuł. Dieta Karoliny dostarcza odpowiedniej ilości białka, witamin i minerałów. 

Karolina Gilon ćwiczy boks. Zobacz, jak sobie radzi z kolejnymi uderzeniami:

Zobacz wideo Karolina Gilon ćwiczy boks. Zobacz, jak sobie radzi z kolejnymi uderzeniami:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.