Trenerka personalna Kim Kardashian ujawniła, jakie ćwiczenia trzeba wykonywać, aby wyglądać jak gwiazda

Kim Kardashian ma figurę, która jest inspiracją dla wielu kobiet. Pięknie zaznaczona talia, umięśniony brzuch i kształtne pośladki - w jaki sposób można wyćwiczyć tak ciało? Z pomocą przychodzi osobista trenerka celebrytki, Melissa Alcantara.

Nie jest zaskoczeniem fakt, że Kim Kardashian musi poświęcać naprawdę dużo czasu na ćwiczenia, aby utrzymać swoje ciało w formie. Na jej Instagramie często pojawiają się krótkie nagrania lub zdjęcia z siłowni, ale wiele jej fanek i tak zastanawia się, jakie ćwiczenia wykonuje Teraz wątpliwości rozwiała Melissa Alcantara, personalna trenerka Kardashianki. Takie ćwiczenia bez problemu wykonasz samodzielnie w domu.

 

Trening Kim Kardashian, który wykonasz w domu

Chcesz trenować podobnie do popularnej influencerki? Melissa Alcantara, trenerka największych gwiazd, w wywiadzie dla "Hollywood Life" opowiedziała, jak wygląda trening Kim. Mel przyznała również, że Kardasianka to nie tylko jej klientka, lecz także dobra znajoma:

Kim i mnie łączy wyjątkowa więź. Potrafimy motywować siebie nawzajem, trenować jeszcze intensywniej w swoim towarzystwie, a także pozwalać sobie patrzeć na nasze problemy ze świeżej perspektywy. Kim to nie tylko moja klientka, lecz także mentorka

- wyznała Alcantara. Opowiadając o wspólnych treningach, Mel zwróciła uwagę, że nie mają określonego schematu każdych zajęć. Podczas spotkań Kim uwielbia wszelkie figury, które są związane ze skakaniem oraz długodystansowym truchtem. Tajną bronią, która pozwala na zbudowanie świetnej sylwetki Kim, jest trening HIIT, składający się z ćwiczeń o mocnej intensywności, nastawionych na spalanie tkanki tłuszczowej. 25-minutowe zajęcia możesz wykonać samodzielnie w domu. Pamiętaj, jeśli chcesz zobaczyć efekty, ćwicz 3-4 razy w tygodniu. Bardzo ważne jest, aby każde ćwiczenie wykonywać bardzo dokładnie - tylko wtedy przyniesie właściwe rezultaty. Jeśli chcesz wiedzieć, czym charakteryzuje się ulubiony trening Kim Kardashian, zerknij na nasz artykuł, dotyczący początków z ćwiczeniami HIIT

Jak być w formie do lata? Wskazówki od trenerki Kim Kardashian

Piękna, zadbana sylwetka to nie tylko efekt dobrych treningów, lecz także zachowania zdrowych nawyków. Jakie zmiany powinnaś wprowadzić do swojego życia, według Mel?

  1. Pij wodę - zdecydowanie więcej, niż wydaje ci się, że potrzebujesz.
  2. Gotuj samodzielnie - jeśli sama przygotowujesz posiłki, unikasz niezdrowych dodatków do żywności, używasz mniej tłuszczu i jesteś w stanie kontrolować spożywane kalorie.
  3. Nie zapominaj o czasie dla siebie - bardzo ważne przy dbaniu o ciało jest jednoczesne dbanie o zdrowy umysł. Staraj się znaleźć czas tylko dla siebie i naucz się lubić swoje towarzystwo. Taka lekcja samoakceptacji pozytywnie wpływa na minimalizowanie stresu i radzenia sobie z codziennymi trudnościami, a także poprawia nasze relacje z bliskimi, których zaczynamy bardziej doceniać. 

Obserwatorzy na Instagramie śmiali się z zawartości lodówki Kim Kardasian. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty:

Zobacz wideo Obserwatorzy na Instagramie śmiali się z zawartości lodówki Kim Kardasian. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.