Honorata Skarbek ostro trenuje. Na nagraniu widać kolejne ćwiczenia. Gauer: Honka zajechała bieżnię

Honorata Skarbek dzielnie ćwiczyła na siłowni. Wokalistka uczzestniczy w indywidualnych zajęciach z profesjonalnym trenerem personalnym. Celebrytka coraz lepiej radzi sobie z kolejnymi powtórzeniami.

Honorata Skarbek idzie jak burza ze swoimi treningowymi postanowieniami i i nie odpuszcza. Trener personalny wokalistki proponuje jej coraz nowsze ćwiczenia, aby urozmaicić wspólne zajęcia. Celebrytka świetnie sobie radzi i przechodzi bez problemu przez kolejne etapy przygotowanego treningu.

Zobacz wideo Honorata Skarbek próbuje nowych ćwiczeń na siłowni

Honorata Skarbek pracuje nad swoją formą

Piosenkarka poważnie podeszła do tematu i dba o to, aby uczestniczyć systematycznie w zajęciach. Podczas ćwiczeń, które widzimy na wideo, Honorata trenuje przy użyciu piłki oraz ciężarków, które wykorzystuje, jako przeszkodę przy ćwiczeniu mięśni brzucha. Zajęcia rozpoczęły się truchtem na bieżni, który pomógł rozgrzać się przed właściwą częścią treningu. Następnie Skarbek razem z trenerem Tadeuszem Gauerem, ćwiczyła mięśnie ramion, wykonując rzuty piłką. Później przyszedł czas na wyrzeźbienie brzucha i wysmuklenie nóg, dzięki zaprezentowanej figurze z omijaniem przeszkody. 

To nie żadne postanowienie noworoczne, ale moje złe samopoczucie, ciągła senność i brak motywacji sprawiły, że ruszam na przekór temu wszystkiemu i daje z siebie 200%

- pisała niedawno Honorata na Instagramie. Jak widać na załączonym nagraniu, słowa wokalistki nie zostały rzucone na wiatr. Podziwiamy jej zacięcie i trzymamy kciuki, aby nie straciła motywacji do działań. Skarbek pozostaje wielką inspiracją dla swoich fanów, których skłania do działania:

Dajesz, Honka. Postuj, co nowego w tym zakresie. Mam dokładnie to samo.
Musisz mnie zmotywować jeszcze bardziej.
Czas zadbać wreszcie o siebie, powodzenia

- czytamy pod wspomnianym postem Honoraty. Skarbek spełnia oczekiwania swoich obserwatorów na Instagramie i regularnie zamieszcza nagrania z siłowni. Czujemy się zmotywowane do działania!

Angelika Mucha wyciska na siłowni. Jej instruktorem jest ulubiony trener personalny gwiazd:

Zobacz wideo Angelika Mucha wyciska na siłowni. Jej instruktorem jest ulubiony trener personalny gwiazd:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.