Brak pomysłu na na efektywny trening nóg i pleców? Zobacz, jakie ćwiczenia poleca popularna trenerka fitness

Gotowe na spalanie kalorii? Ćwiczenia zaproponowane przez Marielę Bravo pomogą zredukować ilość tkanki tłuszczowej, a także wzmocnią mięśnie nóg oraz pleców.

Szukasz sposobu na efektywne odchudzanie i wyrzeźbienie sylwetki? Treningi Marieli Bravo powinny przypaść ci do gustu. Dziesięć prostych do wykonania ćwiczeń, które pokazała na Instagramie trenerka, doskonale sprawdzą się, jako popołudniowa porcja ruchu. 

 

Mariela Bravo zachęca do ćwiczeń cardio

Polecane przez influencerkę ćwiczenia bez problemu wykonasz w domu. Potrzebujesz jedynie piłki do ćwiczeń oraz wygodnej maty. Musisz wykonać trzy rundy wszystkich figur, pamiętając, że pojedyncza seria jednego ćwiczenia liczy sobie od ośmiu do dziesięciu powtórzeń. Każdy z zaproponowanych ruchów angażuje jednocześnie mięśnie kręgosłupa oraz nóg, działając na ich różne partie. Treningi, które pomogą nam rozciągnąć mięśnie pleców oraz odciążyć zmęczony kręgosłup są bardzo ważne. Zwłaszcza dla osób, które spędzają większość czasu w pozycji siedzącej. Zadbajmy o swoje plecy i poświęćmy przynajmniej dwa wieczory tygodniowo na porządny trening. Każde z tych ćwiczeń to porządny wycisk. Sama trenerka na nagraniach wygląda na nieźle zmęczoną poszczególnymi ćwiczeniami. 

Treningi Marieli Bravo charakteryzują się łatwością wykonywania poszczególnych ruchów. Wiele osób poleca jej ćwiczenia na płaski, umięśniony brzuch. Warto też spróbować treningu cardio, który pomoże na szybkie i efektywne zrzucenie kalorii i wzmocnienie mięśni nóg. Influencerka spędza dużo czasu nad tym, aby wszystkie pokazywane w sieci treningi były proste do samodzielnej realizacji.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała długi trening na siłowni. To naprawdę niezły wycisk:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.