Gosia Andrzejewicz o treningu personalnym. Po trzech miesiącach mieści się w rozmiar S

Choć decyzja o podjęciu wyzwania podyktowana była chęcią poprawy kondycji, piosenkarce udało się zrzucić 10 kilogramów i osiągnąć wymarzony rozmiar. Za zmianą w wyglądzie idą kolejne propozycje zawodowe.

Gwiazda ma za sobą figurowe wzloty i upadki, jednak tym razem skupiła się na czymś innym - z zaskakującym efektem. Metamorfoza piosenkarki jest widoczna. Sama Andrzejewicz przyznaje, że zmiana bardzo ją cieszy, a w nowej odsłonie czuje się młodziej. Aż trudno uwierzyć, że utrata kilogramów jest tylko skutkiem ubocznym postanowienia. Może wszystkie powinnyśmy brać przykład z Gosi?

Nie chodziło o chudnięcie

Powodem, dla którego Gosia Andrzejewicz zdecydowała się na wprowadzenie zmian w stylu życia, była chęć poprawy kondycji i zwiększenie wydolności. Gosia nie miała problemów z akceptacją swojego ciała, nawet będąc cięższą. Waga spadła przy okazji. Wokalistce udało się zrzucić kilogramy bardzo szybko, bo w ciągu trzech miesięcy. Wszystko za sprawą regularności, konsekwencji i determinacji.

Gosia AndrzejewiczGosia Andrzejewicz Gosia Andrzejewicz - instagram

Dieta i ćwiczenia nie funkcjonują osobno

Gosia Andrzejewicz zdecydowała się na intensywne ćwiczenia pod okiem trenera personalnego, jednak same treningi nie są w stanie zagwarantować sukcesu. Poza wyciskiem w siłowni istotna jest też zdrowa i zbilansowana dieta, w której nie brakuje substancji odżywczych, witamin i minerałów. Artystka przyznała, że nie obeszło się bez rezygnacji z pustych kalorii w postaci tłustych, słodkich i słonych przekąsek. 

Pod koniec lipca zaczęłam swoje personalne treningi z trenerem, który jest bardzo wymagający. Po pierwszym treningu byłam na tyle wykończona, że chciałam zrezygnować, ale na szczęście tego nie zrobiłam i zaczęliśmy ćwiczyć 3 razy w tygodniu - tłumaczy Gosia.

Treningi, jakie wykonywała Gosia Andrzejewicz składały się głównie z ćwiczeń siłowych z użyciem wolnych ciężarów, kettlem, często połączonych z gumami oporowymi na udach oraz treningów interwałowych.

Zobacz jak Sylwia Madeńska przygotowuje się do TzG:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.