Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wspólnie trenują. Chcą zrobić formę przed ślubem?

Wygląda na to, że Lopez i Rodriguez poważnie wzięli się za przygotowania do ślubu. Para została sfotografowana przed siłownią po zakończeniu wspólnego treningu.

Jennifer Lopez poznała Alexa Rodrigueza w 2005 roku na meczu baseballowym. Oboje byli wtedy w związkach małżeńskich. Po 11 latach przypadkowo spotkali się przed jedną z restauracji w Beverly Hills. Nieśmiała w tych sprawach J.Lo nie była wstanie przejść obok mężczyzny obojętnie. Czuła, że musi wykonać ten pierwszy krok - stuknęła go w ramię i przywitała się. Rodriguez pochwalił jej wygląd, a kilka godzin później zaprosił na kolację. Pierwsze zaplanowane spotkanie odbyło się w hotelu Bel Air.

Na pierścionek trzeba było długo czekać

Para oficjalnie potwierdziła swój związek 8 marca 2017 roku. Dwa lata później Alex Rodriguez założył na palec Jenifer Lopez pierścionek za 4,5 mln dolarów. Niewiele wiadomo na temat daty ślubu - narzeczeni odkładają wydarzenie w czasie, tłumacząc się sprawami zawodowymi.

Pojawiły się dwuznaczne zdjęcia przyszłych małżonków

Od kilku dni w sieci krążą zdjęcia słynnej pary wychodzącej w dresach z siłowni. Wspólny trening może oznaczać wiele. Również to, że J.lo i Rodriguez wspólnie robią formę przed ślubem. Czyżby najważniejszy dzień w życiu wreszcie się zbliżał?

Praca, praca i jeszcze raz praca

Choć piosenkarka ma już pięćdziesiąt lat, nie schodzi ze sceny i wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych amerykańskich gwiazd. Nie tylko występuje, ale też udziela wywiadów i bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych. Rodriguez też nie odpoczywa. Ciekawe, czy znajdą czas także dla siebie.

 

WK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.