Natalia Gacka opowiedziała o ćwiczeniu boksu: Płaczę na zakończenie każdego treningu

Dla Natalii Gackiej sport to życie. Mistrzyni Świata Body Fitness połączyła pasję z pracą i zawodowo zajmuje się trenowaniem innych osób. Sama Natalia często próbuje nowych sportowych wyzwań - jak sobie radzi z boksem?

Natalia Gacka pragnie pokazać swoim obserwatorkom, że czasem nasze oczekiwania wobec treningów różnią się od rzeczywistości - ćwiczenia bywają dużo trudniejsze, niż się spodziewałyśmy. Zdarza się, że nas przerastają. Dzieje się tak nawet u osób, które ze sportem mają do czynienia na co dzień. Dla Gackiej wielkim wyzwaniem są zajęcia z boksu.

 

Natalia Gacka opowiedziała o trenowaniu boksu

Trenerka podkreśliła, że nie zawsze liczy się ilość prawidłowo wykonanych kroków - sport jest dla niej przyjemnością, możliwością nabycia doświadczenia i spalenia zbędnych kalorii przy okazji dobrej rozrywki:

Chociaż mi nie wychodzi. Chociaż jestem za wolna, za ciężka i za słaba to tak uwielbiam się lać. Tak płaczę na zakończenie każdego treningu. Płaczę ze zmęczenia i płaczę, gdyż ubolewam, że już koniec zajęć. Ćwiczę, wyżywam się, spalam miliony kalorii. Płeć, wiek i doświadczenie fighterskie nie mają znaczenia, liczą się chęci i pozytywne nastawienie!

- komentuje Gacka na swoim Instagramie. Natalia zaznaczyła, że liczy się dla niej własny wynik, a nie ogólnie przyjęte normy. Trenerka wiele nasłuchała się o swojej sylwetce - musiała nauczyć się akceptować swoje ciało i nie zważać na niezbyt przychylne komentarze. Fanki podziwiają jej zapał do ćwiczeń i pozytywne nastawienie do świata, zwracają również uwagę na świetnie wytrenowaną figurę Gackiej:

Za ciężka to jaką to waga Natalia skoro sylwetka idealna.
Uwielbiam Ciebie i Twoje nastawienie do życia.
Piękne plecy, takie emocje!

- czytamy pod wrzuconym przez Natalię postem. Podziwiamy szczerość Natalii i jej podejście do sportowych wyzwań. Kondycja Gackiej jest godna pozazdroszczenia!

Treningi do Fame MMA to nie przelewki. Zobacz, jak z treningami radzi sobie Marta Linkiewicz:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.