Vanessa Hudgens odsłoniła wyrzeźbiony brzuch i ramiona. Aktorka jest w świetnej formie!

Vanessa Hudgens zachwyca wysportowaną sylwetką. Gwiazda eksponuje efekty zdrowej diety i treningów na Instagramie. Takich mięśni jeszcze nigdy nie miała.

Vanessa Hudgens należy do gwiazd, które stale utrzymują szczupłą sylwetkę. Niemniej jednak, dotychczas nie widzieliśmy jej aż w tak fit wersji. Aktorka nabrała masy mięśniowej, przez co jej ciało stało się bardziej wyrzeźbione i smukłe.

Efekty jej wysiłków widać na nagraniu z sesji zdjęciowej, które udostępniła na Instagramie. Pozuje na nim w sportowym topie i pasujących do niego legginsach. Uwagę przykuwa jej nasmarowane olejkami i innymi kosmetykami imitującymi pot ciało. Dzięki nim wygląda, jakby dopiero co skończyła bardzo intensywny treningu.

 

Można śmiało przyznać, że Vanessa jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Zawdzięcza to jednak godzinom pracy nad swoim ciałem na siłowni oraz podtrzymywaniu właściwej diety. W rozmowie z "Women's Health" wyznała, że regularnie, trzy razy w tygodniu, chodzi na jogę. Ponadto uwielbia też jazdę na rowerze stacjonarnym przy głośnej muzyce. To jednak nie wszystko. W sportowej rutynie Vanessy znajduje się też pilates i trening obwodowy.

Sposób odżywiania się aktorki również podlega pewnym restrykcjom. Jedną z nich jest stosowanie przerywanego postu. To najczęściej oznacza spożywanie posiłków przez 8 godzin i poszczenie przez kolejne 16. Czasami tą metodę odżywiania wykorzystuje się również w innych wariantach np. 20-godzinny post i 4-godzinne okienko żywieniowe.

Gwiazda podkreśla, że stara się, by produkty, które spożywa, dostarczyły do jej organizmu wystarczającą ilość zdrowych tłuszczów i białka oraz dawały jej jak najwięcej energii. W jej menu znajdują się m.in.: rukola, ser z nerkowców, mleko migdałowe i owsiane, jajka, awokado i winogrona. Codziennie nie może się też obyć bez pełnego antyoksydantów smoothie. W skład zdrowego koktajlu Vanessy wchodzą jagody acai, borówki, banan i olej kokosowy.

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.