Trenerka Drew Barrymore zdradziła szczegóły treningów gwiazdy. Jak wyglądała droga aktorki do akceptacji ciała?

Drew Barrymore przyznała się, że po ciąży nie była w stanie samodzielnie wrócić do wcześniejszej wagi. Aktorka przestała akceptować siebie i wiedziała, że musi poprosić specjalistów o pomoc. Strzałem w dziesiątkę okazała się współpraca z trenerką personalną Marnie Alton.

Drew Barrymore przeżyła to, z czym musi się mierzyć wiele kobiet po ciąży. Ciało aktorki uległo poważnym zmianom, pojawiły się nadprogramowe kilogramy. Aktorka nie była w stanie poradzić sobie z powrotem do sylwetki sprzed urodzenia dwójki dzieci. Wiedziała, że musi szukać pomocy, po którą zwróciła się do Marnie Alton. Trenerka zmotywowała ją do ćwiczeń.

 

Drew Berrymore schudła dzięki pomocy trenerki personalnej

Berrymore w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że kompletnie nie akceptuje swojego wyglądu. Sylwetka, którą widziała w lustrze dalece odbiegała od tego, jak aktorka chciała wyglądać:

Były momenty, kiedy stałam przed swoją szafą i płakałam. Nienawidziłam swojego ciała, czułam się bardzo źle.

- wyznała na Instagramie Drew. W tym momencie zdała sobie sprawę, że nie może się porównywać do kobiet z okładek magazynów, które magicznymi sposobami po ciąży od razu wracały do idealnej sylwetki. Nastał czas, aby zaakceptować siebie i zacząć pracować nad figurą. Berrymore zapisała się na zajęcia z trenerką personalną. Nie spodziewała się, jak bardzo to odmieni jej życie:

Marnie mnie uzdrowiła. Zachęcała do kontynuowania ćwiczeń, gdy czułam, że brakuje mi sił.

- dodała aktorka w kolejnym wpisie, w którym podzieliła się zdjęciami ze wspólnych zajęć z trenerką. 

Marnie Alton zdradziła, jak wyglądały treningi Drew Berrymore

Osobista trenerka aktorki w wywiadzie dla "Health" opowiedziała o tym, jaki trening pomógł Drew zrzucić zbędne kilogramy. Jej zajęcia składały się z ćwiczeń rozciągających, elementów tańca zmiksowanych z pozycjami cardio, planków, rozbudowanych ruchów abs oraz wyskoków. Alton, aby ćwiczenia były bardziej efektywne, zastosowała trening interwałowy. Na efekty nie trzeba było długo czekać - dzięki odpowiedniemu treningowi Drew schudła do nowej roli. Efekt, który pokazała Berrymore na Instagramie zachwycił internautów. Aktorka dziękuje swojej trenerce za motywację - bez odpowiedniego podejścia Marnie byłoby jej naprawdę trudno uporać się ze zbędnymi kilogramami.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.