Spektakularna metamorfoza - Andrea zrzuciła w rok prawie 50 kilogramów! Jaki ma sposób na skuteczne odchudzanie?

Nadprogramowe kilogramy utrudniały Andrei życie. W styczniu ubiegłego roku postanowiła wziąć się za siebie. Dotrzymała noworocznego postanowienia, a efekt jej diety i ćwiczeń jest spektakularny.

Andrea powiedziała dość - nadwaga skutecznie obniżała jej dobre samopoczucie i zaczęła być uciążliwa. Dziewczyna zdecydowała się na radykalną zmianę diety oraz ćwiczenia, które pomogą jej w odzyskaniu dawnej sylwetki. Andrea założyła motywacyjny Instagram - pamiętnik swojej drogi do wymarzonej figury, dzięki czemu mogła pokazać, jak bardzo w tym czasie zmieniło się jej ciało.

 

Niesamowita metamorfoza - 45 kilogramów w rok

Andrea wiedziała, że jeśli nie zacznie od razu wprowadzać w życie zmian, potem będzie coraz trudniej. Dlatego przeszła na dietę dosłownie z dnia na dzień. Wykluczyła wiele wysokokalorycznych produktów, zrezygnowała z fast foodów i jedzenia na mieście. Skupiła się na samodzielnym przygotowaniu posiłków, w których zawierała dużą porcję warzyw i owoców. Bardzo ważne były zdrowe i pełnowartościowe śniadania przed treningami - w jej menu pojawiły się granole, suszone owoce i owsianki. Na obiad często przygotowywała dania z kuchni wegetariańskiej np. zdrową mieszankę tofu z sałatą, komosą ryżową i hummusem. W diecie pojawiły się zdrowe soki i ryby gotowane na parze. Do wymagającego menu Andrea dołączyła aktywne treningi na siłowni - zajęcia cardio i nastawione na redukcję pomogły w pozbyciu się nadprogramowej ilości tłuszczu. Dziewczyna po nabraniu odpowiednio wystarczającej kondycji, zapisała się na zajęcia z Jogi Thai Chi, które dodatkowo przyspieszyły procesy spalania tłuszczu i uelastyczniły ciało. Restrykcyjna dieta i ćwiczenia przyniosły spektakularne efekty, które zaskoczyły samą Andreę. Dziewczyna zważyła się rok później - jej waga zmniejszyła się o 45 kilogramów! To niesamowity wynik.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.