Wypoczęta Marcelina Zawadzka pozuje w kostiumie kąpielowym. Fani: Wyglądasz jak J.Lo

Marcelina Zawadzka korzysta z cudownej pogody. Celebrytka pozowała do zdjęć w pomarańczowym bikini, podkreślającym jej szczupłą figurę. Zawadzka została porównana do Jennifer Lopez - słusznie?

Marcelina Zawadzka wypoczywa na pięknych piaszczystych plażach Bahamów. Była Miss Polonii w końcu znalazła czas na zasłużony odpoczynek i regenerację sił. Dziennikarka korzysta z uroków wakacji, a internauci zachwycają się jej szczupłą, wysportowaną sylwetką. 

 

Marcelina Zawadzka porównana do Jennifer Lopez

Prezenterka cieszy się z możliwości odpoczynku w tak pięknym miejscu. Zazdrościmy tej temperatury! Zawadzka przyznała, że czuje się jak w raju, a egzotyczne Bahamy zachwycają krajobrazami i różnymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Instagramowi obserwatorzy Marceliny zwrócili uwagę, że celebrytka na ostatnich zdjęciach bardzo przypomina Jennifer Lopez:

Marcelina Zawadzka - komentarzeMarcelina Zawadzka - komentarze Marcelina Zawadzka - Instagram

Jak uważacie? Czy Zawadzka rzeczywiście jest podobna do popularnej wokalistki? Czy możemy ją nazwać polską Jennifer Lopez? Trzeba przyznać, że figura Marceliny jest obłędna. 

W jaki sposób Marcelina Zawadzka dba o linię?

Szczupła prezenterka często publikuje InstaStories z siłowni, gdzie ćwiczy razem z trenerem personalnym, Arturem Jakuzem. Zajęcia z instruktorem były częścią sportowego projektu telewizji śniadaniowej "Pytanie na śniadanie". Dzięki sesjom, Marcelina uświadomiła sobie, jak bardzo lubi zajęcia na siłowni. Zawadzka zdradziła, że regularnie biega, a w utrzymaniu sylwetki pomaga też dieta całkowicie pozbawiona laktozy. Nietolerancja tego związku może powodować uciążliwe problemy żołądkowe i przyczyniać się do bólów brzucha oraz nudności. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.