Ewelina Lisowska pokazała się w bikini. Fani zachwycają się wysportowaną sylwetką: Wow, jaka figura

Ewelina Lisowska od kilku dni wypoczywa na Dominikanie. W końcu możemy zobaczyć efekty wielomiesięcznych treningów. Figura piosenkarki robi wrażenie. Jak ćwiczy Ewelina?

Ewelina Lisowska prowadzi aktywny tryb życia, zawsze znajdując czas na treningi. Wokalistka od wielu lat zachwyca świetną kondycją. Lisowska kolejny raz postanowiła pochwalić się swoją sylwetką i zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jej wysportowane ciało. Jak ćwiczyć, aby osiągnąć takie efekty?

 

Ewelina Lisowska pozuje w bikini - fani nie kryją zachwytu

Fotografia, do której Ewelina pozowała w stroju kąpielowym wywołała prawdziwe poruszenie na profilu gwiazdy - rzadko zdarza jej się odsłonić aż tyle ciała. Odprężona Lisowska wrzuciła zdjęcie sylwetki, a jej obserwatorzy zostawili mnóstwo komentarzy:

Oj gorąco, hot!
Petarda, genialnie wyglądasz!
Wow, jaka figura.

- czytamy pod postem piosenkarki. Jakie ćwiczenia pozwalają na tak zachwycające efekty? Ewelina często odwiedza siłownię, gdzie oprócz typowego treningu na wyrzeźbienie mięśni, wykonuje dużo ćwiczeń rozciągających. Lisowską często możemy też zobaczyć w rękawicach bokserskich - trenuje kickboxing, który łączy elementy klasycznego boksu ze sztukami walki. Taka mieszanka kopnięć i ciosów to naprawdę niezły wycisk! Ćwiczenia oprócz wyrzeźbienia mięśni pozytywnie wpływają na naszą koordynację. Dodatkowo elementy samoobrony to zawsze przydatna umiejętność. Trening samoobrony doskonale rzeźbi mięśnie brzucha - przekonajcie się same:

 

Nasz trening to połączenie fitnessu, samoobrony oraz ćwiczeń na mięśnie brzucha w jednym! Już kwadrans zajęć pozwoli ci na spalenie zbędnych kalorii i pracy nad swoim ciałem. 

Karolina Pisarek próbuje swoich sił w boksie - to coraz popularniejsza i bardzo efektowna dyscyplina sportowa:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.