Marzy ci się zgrabna pupa? Wypróbuj trening Anki Dziedzic na brazylijskie pośladki

Anna Dziedzic udostępniła na Instagramie nagranie, gdzie zobaczycie, jak poprawnie wykonać ćwiczenia na piękne pośladki. Szykujesz formę na lato? Koniecznie włącz ten trening do swojego planu.

Anna Dziedzic pokazała najlepszy sposób na tłusty czwartek. Po przyjemnościach i słodkich pączkach przyszedł czas na porządny trening. Tym razem Dziedzic skupia się na wyrzeźbieniu zgrabnych pośladków. Instruktorka na Instagramie proponuje ćwiczenia na brazylijską pupę. Dodatkowo, przy właściwym użyciu gum treningowych, pozbędziemy się cellulitu z tej części ciała. Jesteście gotowe? Zaczynamy!

 

Anna Dziedzic pokazuje ćwiczenia na jędrne pośladki

Szukasz skutecznych ćwiczeń na zgrabną pupę? Wypróbuj trening polecany przez popularną trenerkę personalną. Pokazane przez Annę ćwiczenia nie tylko pomogą w kształtowaniu sylwetki, lecz także przyspieszą pozbycie się zbędnych kilogramów. Wykorzystanie taśm "hip band" jest bezpieczne do wykonywania samodzielnych treningów w domu - wybrane przez Annę akcesoria nie powodują obciążeń kolan. Wśród polecanych ćwiczeń znajdziemy rozciąganie hip bandów w klęku podpartym, co doskonale działa na mięśnie pośladków oraz redukcję tkanki tłuszczowej z tej części ciała. Jeśli chcesz spróbować treningu o podobnym działaniu, zerknij na naszą propozycję:

 

Skuteczne ćwiczenia nie muszą trwać długo - nasz trening to 10 minut intensywnej pracy nad sylwetką. Przyłóż się do zajęć, skup się, aby podczas tego czasu wykonać poprawnie każdy ruch. Pamiętaj, aby przez każdym treningiem wykonać rozgrzewkę - jej ominięcie jest poważnym błędem i może skutkować niepotrzebnym a bolesnym naciągnięciem mięśni.

Zobacz wideo Skuteczne ćwiczenia z gumami na pośladki - zobacz, jak je poprawnie wykonać
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.