Ewa Chodakowska mówi o właściwościach tłuszczu. Chcesz mieć płaski brzuch? Skorzystaj z rad trenerki

Ewa Chodakowska radzi, w jaki sposób pracować nad swoim brzuchem. Trenerka we czwartkowym wpisie poruszyła temat zdrowych źródeł tłuszczu, które przydają się do budowania pięknej sylwetki.

Ewa Chodakowska uświadomiła swoje obserwatorki, że płaski brzuch to zasługa nie tylko ćwiczeń, lecz także odpowiedniej diety. Trenerka niedawno zdradziła, jakie zioła i przyprawy pomogą nam przy nagromadzeniu wody w organizmie. Tym razem opowiedziała o właściwościach tłuszczu - okazuje się, że nie należy wykluczać go z diety. 

 

Ewa Chodakowska o roli tłuszczu w diecie na płaski brzuch

Chcesz mieć płaski brzuch? Zmień swoją dietę! Chodakowska zaznaczyła, ze nasze menu musi być bogate w różne składniki odżywcze, a zwłaszcza zbilansowane powinny być trzy ważne makroskładniki: białko, węglowodany oraz tłuszcz. Na tym ostatnim skupił się wpis Ewy na Instagramie:

Mimo że jest to najbardziej kaloryczny ze wszystkich składników, nie wolno z niego rezygnować, nawet jeśli pracujesz nad spaleniem tłuszczyku w swoim ciele. Prawidłowo dobrany i jedzony w umiarkowanych ilościach, przyniesie Ci same korzyści. Jest niezbędny dla zachowania zdrowia oraz ładnych włosów, paznokci, promiennej cery. Najważniejsze, żeby nie brakowało Ci tłuszczów jedno - i wielonienasyconych.

- komentuje trenerka. W jakich produktach szukać zdrowych źródeł tłuszczu? Włącz do swojej diety awokado, oliwę z oliwek, pestki, orzechy, siemię lniane i tłuste ryby morskie. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch bezsprzecznie unikaj oleju palmowego, tłustego mięsa, pieczywa cukierniczego, ciastek, wafelków z nadzieniem oraz fast foodów. Tłuszcz zawarty w tych potrawach szybko odkłada się w postaci niechcianej dodatkowej warstwy, zwłaszcza na brzuchu.

Do odpowiedniej diety dołącz plan treningowy, aby jak najszybciej wzmocnić swoje mięśnie tej części ciała. 

 

Regularne wykonywanie półgodzinnych ćwiczeń pomoże ci w szybkiej redukcji warstwy tłuszczu oraz wyrzeźbieniu wymarzonych mięśni. Polecany przez nas trening skupia się na spalaniu i wzmacnianiu brzucha.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska i Ania Starmach we wspólnym:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.