Cristiano Ronaldo zdradził nietypowy sposób na regenerację mięśni. Jest dosyć ekstremalny

Cristiano Ronaldo podzielił się na Instagramie swoim sposobem na regenerację organizmu po męczących treningach i meczach. Metoda jest dość nietypowa i nie wszystkim przypadnie do gustu. Na wrzuconym przez piłkarza zdjęciu widzimy jego umięśniony brzuch - jest na co popatrzeć.

Cristiano Ronaldo prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Piłkarz musi bardzo dbać o to, aby nie przeciążyć mięśni, ani nie ponaciągać ścięgien. Praca sportowca nie jest łatwym zadaniem, ciało pracuje nieustannie i musi być w doskonałej formie. Gwiazdor postanowił zdradzić, w jaki sposób się relaksuje - metoda, którą poleca Ronaldo staje się coraz popularniejsza, nie jest jednak dla każdego. 

 

Cristiano Ronaldo zażywa kąpiele... w lodzie

Regeneracja ciała w zimnej wodzie z kawałkami lodu brzmi dość ekstremalnie. Cristiano wrzucił na Instagram zdjęcie, gdzie pokazuje fanom, jak zanurza się w lodowatej kąpieli. Jest to bardzo znany sposób na przyspieszoną regenerację mięśni po dużym wysiłku. Kąpiele w kostkach lodu polecane są zwłaszcza sportowcom, którzy są narażeni na mikrouszkodzenia mięśni, zakwasy oraz bóle. Zanurzenie ciała w lodowatej wodzie powoduje skurczenie naczyń krwionośnych, a następnie szybki rozkurcz. W ten sposób bardzo szybko oczyszczamy mięśnie z produktów przemiany metabolicznej, a za tym idzie zmniejszenie bólu oraz mniejsze ryzyko wystąpienia zakwasów.

Cristiano Ronaldo odsłonił umięśniony brzuch

Na powyższym zdjęciu, oprócz wytrzymałości na zimną temperaturę, podziwiamy umięśnione ciało piłkarza. A jest na co popatrzeć! Wyrzeźbiony sześciopak Ronaldo robi wrażenie! Widać, że sportowiec bardzo dba o swoją formę, co jest zasługą ostrych treningów oraz specjalnej diety. Gwiazdor wykluczył z menu olej oraz sól, a w jego posiłkach często gości kurczak i makarony. W ciągu dnia spożywa sześć posiłków, aby nie czuć głodu i unikać podjadania. Pije tylko wodę i sok pomarańczowy lub ananasowy.

Jak wyrzeźbić brzuch na siłowni? Spróbuj tych ćwiczeń i ciesz się efektami:

Zobacz wideo Jak wyrzeźbić brzuch na siłowni? Spróbuj tych ćwiczeń i ciesz się efektami:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.