Angelika Mucha poci się na siłowni z trenerem. My patrzymy na brzuch - to jest dopiero motywacja!

Angelika Mucha od kilku miesięcy bardzo poważnie podchodzi do kwestii treningów. Pod czujnym okiem trenera personalnego młoda celebrytka wykonuje kolejne serie ćwiczeń. Na InstaStories Tadeusza Gauera pojawiło się zdjęcie brzucha Angeliki - jest na co popatrzeć!

Angelika Mucha udowadnia, że odpowiednia motywacja jest kluczem do pięknej sylwetki. Młoda gwiazda Instagrama wielokrotnie podkreślała, że nigdy nie lubiła zajęć fizycznych, a szkolne zajęcia WF-u były prawdziwą męczarnią. Wszystko to jednak kwestia odpowiedniego spojrzenia i zachęty. Odkąd Angelika zaczęła trenować z Tadeuszem Gauerem, kompletnie zmieniło się jej podejście do sportów. Zdjęcie Muchy, które pojawiło się na InstaStories trenera celebrytki jest najlepszym potwierdzeniem, że chcieć znaczy móc!

Angelika Mucha -  brzuchAngelika Mucha - brzuch Angelika Mucha - Instagram

Angelika Mucha wyrzeźbiła na siłowni brzuch - spektakularny efekt

Jeszcze nie tak dawno Youtuberka zarzekała się, że nigdy nie polubi ćwiczeń. Spójrzcie na zdjęcie - oto efekt odpowiedniej motywacji i podejścia trenera. Angelika dopingowana przez Tadeusza Gauera zmieniła swoje podejście do sportu - zajęcia na siłowni stały się przyjemnością. Efekty są naprawdę piorunujące - wyrzeźbione mięśnie brzucha są godne podziwu. Na nagraniach udostępnionych przez Muchę możemy zobaczyć dwa ćwiczenia, które pomogą nam trenować mięśnie tej partii ciała. Zobacz, w jaki sposób ten trening wykonała Angelika:

Zobacz wideo Angelika Mucha ćwiczy na siłowni mięśnie brzucha

Wykorzystajmy równoważnię i gumy treningowe: kucnijmy na równoważni, gumę umieśćmy na dłoniach i rozciągnijmy, jak najbardziej umiemy. Następnie, podnosimy ręce do góry, rozciągając gumę i starając się zachować równowagę. Przy drugim ćwiczeniu zamocujmy wysoko taśmę. Wykonujemy klęk podparty i zaczepiamy nogi o taśmę, którą później staramy się rozciągnąć, podnosząc i podkurczając nogi. Forma celebrytki jest zachwycająca; z pewnością zachęci wiele jej obserwatorów do odwiedzenia siłowni i przygotowania formy na lato. Pięknie wyrzeźbiony brzuch to idealna motywacja, aby wziąć się za siebie.

Piękny brzuch? To nie problem! Zobacz, jak wyćwiczyć mięśnie brzucha

Zobacz wideo Piękny brzuch? To nie problem! Zobacz, jak wyćwiczyć mięśnie brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.