Paulina Sykut-Jeżyna intensywnie ćwiczy: Kocham pływać, najbardziej "na sucho". Co to znaczy?

Paulina Sykut-Jeżyna nie zwalnia tempa - forma na lato sama się nie zrobi. Dziennikarka dzielnie nie odpuszcza treningów i wciąż próbuje nowych ćwiczeń, aby urozmaicić zajęcia. Na czym polega ćwiczenie "pływania na sucho"?

Paulina Sykut-Jeżyna idzie za ciosem i co chwila dzieli się swoimi przeżyciami z siłowni. Dziennikarka coraz lepiej radzi sobie z ćwiczeniami, którymi chętnie dzieli się na Instagramie. Karolina Polis, instruktorka Pauliny, układa świetne, efektywne treningi, które są dobierane w taki sposób, aby uniknąć monotonności. Podczas każdego ze spotkań wykorzystywane są inne akcesoria oraz różne układy ćwiczeń

 

Paulina Sykut-Jeżyna dzielnie wykonuje kolejne treningi

Prezenterka podzieliła się na InstaStories ciągiem intensywnych ćwiczeń. Na nagraniach widzimy trening z wykorzystaniem ciężarków, gum treningowych, maty oraz stepu. Podnoszenia ciężarków, pompki, przysiady, pajacyki z obciążeniem czy wyskoki... Trening naprawdę wymagał porządnej kondycji. Opisane przez Karolinę ćwiczenie "pływania na sucho" polega na naprzemiennym podnoszeniu rąk i nóg w leżeniu na brzuchu. Głowę trzymamy uniesioną, trzymając twarz kilkanaście centymetrów nad podłożem. Choć to ćwiczenie nie wygląda na bardzo trudne do wykonania, świetnie działa na mięśnie brzucha. Obserwatorzy Karoliny są pod wrażeniem jej kondycji i dziękują za dawkę porządnej motywacji:

Uwielbiam patrzeć, jak ćwiczysz, bo wszystko jest takie normalne i naturalne! Widać, że mocno się starasz i już bardzo dużo osiągnęłaś tymi treningami! Ale przy tym też widać, że jesteś normalną kobietką, czasami nie dajesz rady, czasami jest ciężko, a jednak dalej jedziesz z tematem! Super, motywujesz mnie tym w moich staraniach.
Pływanko na sucho. Trening wskazany, bo lato za pasem.

- czytamy w komentarzach pod wpisem Sykut. Gratulujemy formy i trzymamy kciuki za wyrobieniem wymarzonej formy do wakacji!

Zobacz wideo Jak ćwiczy Paulina Sykut-Jeżyna? Zobacz nagranie:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.