Deynn zdradziła, że ma problemy z utrzymaniem wymarzonej wagi. Wyrzeźbione ciało to zasługa ostrych treningów

Deynn, czyli Marita Surma Majewska, przeprowadziła na Instagramie obszerne Q&A, w którym odpowiedziała na pytania obserwatorów. Influencerka przyznała się, że ma problemy z wagą. Aby utrzymać sylwetkę celebrytka musi nieustannie ćwiczyć.

Deynn odpowiedziała na Instagramie na pytania dotyczące jej figury. Celebrytka przyznała się, że sylwetka wymaga ciągłych starań - wszystko pięknie wygląda na zdjęciach, jednak aby utrzymać kondycję infulencerka musi bardzo dużo ćwiczyć. Ile waży Deynn i co jest jej głównym problemem przy utrzymaniu wagi?

 

Deynn o wadze i ćwiczeniach

Marita odpowiedziała na wiele pytań, które nurtowały jej fanów. Deynn przyznała się, że jej waga obecnie wskazuje 63/64 kilogramy. Celebrytka zdradziła, że wcale nie jest jej łatwo utrzymać formę, musi się bardzo pilnować, ponieważ ma tendencję do tycia, zwłaszcza na brzuchu. Przeglądając zdjęcia Majewskiej na Instagramie, trudno uwierzyć w jej słowa - jej ciało wygląda obłędnie, a płaski i umięśniony brzuch jest godny pozazdroszczenia. Wyrzeźbione mięśnie i piękna talia to zasługa systematyczności i wielu godzin spędzonych na siłowni. 

Deynn Q&ADeynn Q&A Deynn - Instagram

Jak wygląda trening Deynn?

Marita często dzieli się swoimi sposobami na efektywne ćwiczenia. Celebrytka na swoim kanale YouTube przedstawiła ulubione treningi modelujące m.in. mięśnie  brzucha, ud oraz pośladków. Polecane przez trenerkę ćwiczenia cieszą się niesłabnącą popularnością. Każde zajęcia rozpoczyna od rozgrzewki na orbitreku, schodach lub bieżni. Następnie przechodzi do rozciągania konkretnej partii mięśni, wokół której będzie skupiony cały trening. Przedostatnią serią są ćwiczenia bez obciążeń, które porządnie zmęczą mięśnie. Na koniec - rozluźnienie napięcia i uspokojenie ciała. Zajęcia powinny zmieścić się w 15-20 minutach.

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała skuteczny 20 minutowy trening ABS
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.