Asystor slim - skuteczny suplement na odchudzanie? Jak działa? Jakich efektów możemy się spodziewać?

Asystor Slim to suplement diety. Jego głównym zadaniem jest pomoc przy zrzucaniu nadmiernych kilogramów. Preparat występuje w formie dwóch tabletek - na dzień i na noc. Czy jest skuteczny? Jakich efektów możemy spodziewać się po tym najpopularniejszym ostatnio suplemencie na odchudzanie dostępnym bez recepty?

Asystor slim – suplement na odchudzanie

Jednym z najpopularniejszych dostępnych na rynku bez recepty suplementów na odchudzanie jest Asystor Slim. Skąd bierze się jego popularność? Czy wynika wyłącznie z łatwej dostępności? Czy idą za nim potwierdzone efekty?

Zacznijmy od tego, że popularny preparat Asystor Slim zawiera w swoim składzie składniki, które mogą przyczynić się do spalania tkanki tłuszczowej, zmniejszenia apetytu oraz zmniejszenia przyswajania cukrów.

W skład tego bijącego rekordy popularności suplementu na odchudzanie znajdziemy:  wyciąg z białej fasoli, L-karnityna, wyciąg z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, kofeina, witamina B6 (pirydoksyna), wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, spirulina, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, wyciąg z ostryżu długiego, chrom. To naprawdę zdrowy skład. Wszystkie te składniki są bezpieczne, przebadane przez lekarzy i przynoszą pożądane efekty.

Jeśli chodzi o wskazania do stosowania Asystora Slim, to z pewnością należy wymienić chęć zrzucenia zbędnych kilogramów oraz pomoc w utrzymaniu właściwej masy ciała. Preparat przyjmujemy rano i wieczorem, zawsze podczas posiłku.

Asystor Slim – jak działa?

Suplement na odchudzanie Asystor Slim ma ciekawą formę. Przyjmujemy bowiem dwie różne tabletki – rano – w tak zwanej fazie I – pigułkę żółtą, natomiast wieczorem – faza II – niebieską. Tabletki żółte wspomagają przemianę węglowodanów i spalanie tłuszczów. Zapobiegają także ich wchłanianiu. Natomiast tabletki niebieskie przede wszystkim hamują apetyt, przyspieszają metabolizm oraz zapobiegają magazynowaniu się tłuszczu.

Asystor Slim – jakie efekty?

Jakie efekty przynosi regularne stosowanie Asystora Slim? Czy gra jest warta świeczki?  Efekty są zadawalające. Jeśli połączymy suplementację z właściwą dietą i systematycznymi treningami, to zauważymy poprawę. Kilogramy zaczną spadać, a my nie nabawimy się efektu jo-jo po zakończonej terapii odchudzającej. Oczywiście, jeśli wciąż będziemy kontynuować zdrowy styl życia i nie wrócimy do dawnych nawyków.

Warto jednak wiedzieć, że kilka naszych przyzwyczajeń może doprowadzić do zmniejszenia efektów Asystora Slim. Suplement diety zawiera wyciąg z gorzkiej pomarańczy i kofeinę. Gdy połączymy go z gorzką herbatą, możemy zahamować jego działanie. Lepiej więc odczekać kilka godzin po zażyciu tabletki, zanim sięgniemy po ten rozgrzewający napój.

Pamiętajmy także o kilku przeciwskazaniach do przyjmowania Asystora Slim. Z czym musimy się liczyć?

Asystor Slim – przeciwskazania

Asystor Slim powinniśmy zażywać po konsultacji z lekarzem lub dietetykiem. Koniecznie poinformujmy doktora o wszystkich uczuleniach, na które cierpimy. Jeśli mamy uczulenie na którykolwiek ze składników suplementu diety, nie powinniśmy nawet zaczynać kuracji! Ponadto oczywiście nie wolno go stosować dzieciom, kobietom w ciąży czy karmiącym piersią.

Ostrożność powinni zachować także wszyscy z problemami z ciśnieniem krwi, chorobami serca,  tarczycy i centralnego układu nerwowego. Suplement na odchudzanie Asystor Slim jest także niewskazany osobom, które przyjmują inne środki, w których składzie znajdziemy p-synefrynę i kofeinę oraz leki stosowane w terapii nadciśnienia i chorób serca, hormonami tarczycy, inhibitorami monoaminooksydazy.

Dużą ostrożność powinni zachować także chorzy z guzem chromochłonnym nadnerczy i powiększoną prostatą. Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać dawki dziennej preparatu i nie należy traktować suplementu jako zamiennika zróżnicowanej diety.

Jeśli będziemy stosować się do przeciwskazań Asystora Slim i nie przekroczymy jego dziennego dopuszczalnego spożycia, to przyniesie on efekty. Pamiętajmy jednak, że suplementacja na nic się zda, jeśli nie zaczniemy zdrowo się odżywiać i regularnie uprawiać sport.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.