Julia Wieniawa o próbach ze Stefano Terrazzino: Lubię prowadzić w tańcu, a muszę prowadzenie oddać partnerowi

Julia Wieniawa podzieliła się na Instagramie długo wyczekiwanym nagraniem z sali treningowej przed "Tańcem z Gwiazdami". Towarzyszy jej Stefano Terrazzino. Jak układa się im współpraca?

Julia Wieniawa wrzuciła na Instagram nagranie, na którym możemy zobaczyć fragment przygotowywanego przez parę tańca do pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Aktorce partneruje Stefano Terrazzino. Czy dwa mocne temperamenty na jednym parkiecie to dobry pomysł?

 

Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino na próbach przed "Tańcem z Gwiazdami"

Na nagraniu wrzuconym przez Julię, widzimy fragmenty układu, który już 6 marca para zaprezentuje w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Mimo że możemy zobaczyć dosłownie kilka ujęć - już wiemy, że będzie gorąco! Terrazzino i Wieniawa mają mocne temperamenty - młoda aktorka sama przyznała, że musi nauczyć się słuchać swojego tanecznego mentora i pozwolić mu w tańcu grać pierwsze skrzypce, co nie jest dla niej łatwym zadaniem. Celebrytka to pewna siebie, samodzielna młoda kobieta. Jesteśmy pewni, że ta para dostarczy nam wielu pięknych tanecznych wrażeń, a ich pierwszy występ zostanie oceniony przez jury bardzo wysoko. Pod wpisem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Sztos! Jesteś niesamowicie utalentowana, piękna, cholernie zgrabna i bardzo pracowita. Wielkie brawa i ukłony. Nie oglądałam "TzG", ale ze względu na Ciebie zacznę oglądać.
Jak Julka tego nie wygra to koniec świata. Taki seksapil i talent taneczny

- czytamy pod wrzuconym przez Julię nagraniem.

Czerwony strój pięknie podkreślił wszystkie atuty młodej gwiazdy, a po jej ruchach możemy stwierdzić, że Wieniawa świetnie odnajduje się w roli tancerki - czy to kolejny wrodzony talent? Czekamy z niecierpliwością na pierwszy odcinek kolejnej edycji tanecznego show Polsatu. 

Julia Wieniawa przygotowuje się do TzG. Te ćwiczenia na siłowni pomogą w treningu równowagi:

Zobacz wideo Julia Wieniawa przygotowuje się do TzG. Te ćwiczenia na siłowni pomogą w treningu równowagi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.