Popularna austriacka infulencerka przeszła dużą metamorfozę. "Godziny na siłowni i zmiana diety odmieniły moje życie"

Gerid Rux to popularna fit influencerka, mieszkająca w Wiedniu. Gerid wspomniała czasy, kiedy jej sylwetka wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj. Rux postanowiła przypomnieć obserwatorom, że każdy zaczyna swoją metamorfozę od podjęcia decyzji o zmianie stylu życia.

Gerid Rux inspiruje na Instagramie już ponad 300 tysięcy użytkowników. Młoda influencerka ma znaczący wpływ na swoich fanów. W niedzielę podzieliła się zdjęciem pokazującym jej przemianę. Rux podkreśliła, że mimo braku znaczącej nadwagi bardzo źle czuła się w swoim ciele. Postanowiła to zmienić i zacząć o siebie dbać. Teraz jej ciało jest marzeniem wielu kobiet, które śledzą celebrytkę w sieci.

 

Gerid Rux opowiedziała historię swojej metamorfozy

Młoda influencerka zdradziła, że przejście na dietę oraz rozpoczęcie treningów na siłowni nie było proste, zwłaszcza ze względu na rodziców. Gerid przyznała, że musiała usprawiedliwiać się, dlaczego nie je wszystkiego, co pojawia się podczas rodzinnych obiadów i kolacji. Przekonanie najbliższych, że zmiana odżywiania i chodzenie na siłownię to krok w stronę zdrowia, były najtrudniejszym krokiem dla Rux. Gerid zaznacza, że nie żałuje podjętej decyzji.

Cieszę się, że mogę motywować i inspirować tak wielu z was każdego dnia na Instagramie.

- dodaje fit infulencerka. Wąska talia i pięknie wyrzeźbiony brzuch Gerid to najlepsze potwierdzenie, że prawidłowa dieta oraz ćwiczenia potrafią zdziałać cuda. 

Gerid Rux - jak wygląda trening i dieta infulencerki?

Przeglądając Instagram celebrytki dowiadujemy się, że jest na diecie białkowej - w jej jadłospisie nie może zabraknąć takich produktów jak jajka, orzechy, banany czy jogurty z wysoką zawartością wspomnianego składnika. Na jej instagramowym profilu znajdziemy przepisy na zdrowe słodkości. Jakie ćwiczenia preferuje Rux? Gerid poleca trening, który można samodzielnie wykonać w domu - do jego wykonania potrzebujemy jedynie wygodnej maty. Wśród polecanych ćwiczeń Gerid pokazuje brzuszki, wariacje z klękiem podpartym, wspinaczkę górską oraz nożyce. 

Sandra Kubicka poleca ćwiczenia ABS. 20 minut pomoże Ci w zbudowaniu mięśni brzucha:

Zobacz wideo Sandra Kubicka poleca ćwiczenia ABS. 20 minut pomoże Ci w zbudowaniu mięśni brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.