Jennifer Lopez pozuje w bikini na Instagramie. Płaski brzuch wokalistki zrobił wrażenie na innych gwiazdach

Jennifer Lopez zachwyciła swoją formą podczas Super Bowl. Piosenkarka postanowiła naładować baterie i zrelaksować się po intensywnych tygodniach. Jej figura robi wrażenie!

Jennifer Lopez przez wiele tygodni intensywnie ćwiczyła do swojego występu podczas Super Bowl 2020, a jej występ z Shakirą został ogłoszony "występem wszech czasów". Przygotowania do koncertu trwały wiele tygodni. Lopez w końcu znalazła czas na chwilę wytchnienia. Pod najnowszym zdjęciem wokalistki komentarze zostawiają zagraniczne gwiazdy, które zachwycają się formą Lopez. Jej umięśniony brzuch wygląda niesamowicie.

 

Jennifer Lopez relaksuje się po długich tygodniach ciężkiej pracy

Nie jest tajemnicą, że Jennifer spędza dużo czasu na siłowni - jej sylwetka wymaga wiele pracy. Umięśniony, szczupły brzuch to dzieło wielu godzin treningów - Lopez chodzi na zajęcia co najmniej sześć razy w tygodniu. Na siłce potrafi wycisnąć ponad sto kilogramów! Najnowsze zdjęcie, wrzucone przez Lopez na Instagram, wywołało mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Fotografię skomentowało również wiele celebrytów, w tym m.in. Naomi Campbell, Lenny Kravitz:

Cudowna!
Jennifer, tak po prostu?

- czytamy komentarze zostawione przez znajomych piosenkarki.

Jennifer Lopez - komentarzeJennifer Lopez - komentarze Jennifer Lopez - Instagram

Jennifer Lopez - komentarzeJennifer Lopez - komentarze Jennifer Lopez - Instagram

Jennifer w tym roku skończy 51 lat, a jej wysportowana sylwetka i kondycja mogą stanowić wzór dla wszystkich osób, które potrzebują motywacji do odwiedzenia siłowni. Jakie ćwiczenia przynoszą tak spektakularny efekt? 

Chcesz mieć brzuch jak Jennifer Lopez? Wykonuj te ćwiczenia

Piosenkarka trenuje w zasadzie codziennie, od czasu do czasu robi dzień przerwy. Wśród jej ćwiczeń, oprócz podnoszenia ciężarów, znajduje się trening na mięśnie brzucha: 50 podnoszeń nóg, podczas wiszenia na drążku, 50 tzw. rope crunches, czyli spięć brzucha z użyciem liny na wyciągu oraz 50 pełnych brzuszków z użyciem talerza treningowego o wadze 20 kilogramów. Warto wspomnieć, że Lopez bardzo lubi pole dance. Ćwiczenia na rurze wzmacniają i uelastyczniają całe ciało.

Chcesz mieć umięśniony brzuch? Wykonuj te ćwiczenia:

Zobacz wideo Chcesz mieć umięśniony brzuch? Wykonuj te ćwiczenia:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.