Ewa Chodakowska wypowiedziała się na temat poszukiwania miłości: Desperację odłóż na bok

Ewa Chodakowska w poruszającym wpisie na Instagramie poruszyła kwestię tego, co sprawia, że dobrze czuje się w związku. Trenerka opowiedziała, co jest dla niej najważniejsze w relacjach międzyludzkich.

Ewa Chodakowska może siebie nazwać prawdziwą szczęściarą. Trenerka z powodzeniem prowadzi własną firmę i zawsze może liczyć na wsparcie swojej rodziny. W Walentynki celebrytka postanowiła zwrócić uwagę swoich fanów, co sprawia, że dobrze czuje się w związku.

 

Ewa Chodakowska o miłości do siebie i partnera

Trenerka wspomina w walentynki nastoletnie czasy. Chodakowska zdradziła na Instagramie, że zawsze znała swoją wartość i miała jasno wyznaczone cele. W partnerze bardzo ważne dla Ewy jest to, że akceptuje jej niezależność: 

Nigdy nie lubiłam bajek o rycerzach w lśniącej zbroi. Nigdy nie czekałam, aż ktoś mnie uratuje. Od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę żyć na własnych warunkach. Nigdy nie byłam z nikim z obawy przed samotnością. Nie chodzę drogami na skróty. Pracuj nad sobą, kochaj siebie, myśl o sobie dobrze. Najpierw pokochaj siebie. Dziś jest idealny dzień, żeby zacząć tę praktykę

- czytamy we wpisie Chodakowskiej. Ewa zwróciła uwagę na to, że aby pokochać innych, najpierw powinniśmy nauczyć się kochać siebie - tylko wtedy będziemy w pełni szczęśliwi. Słowa trenerki poruszyły obserwatorów na Instagramie:

Wy jesteście jak dwa pasujące puzzle! Ściskam Was.
Z  takim wsparciem można zwojować świat.
Ewka ty jesteś cudowna
Piękni wy, piękne słowa. Lubię czytać twoje posty. Wszystkiego dobrego

- czytamy w komentarzach pod zamieszczonym walentynkowym postem. Chodakowska tym wpisem po raz kolejny podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości. Samoakceptacja jest kluczem do realizacji marzeń i kolejnych sukcesów. 

Ewa Chodakowska i Ania Starmach wypowiedziały się na temat sławy:

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o sławie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.