Sandra Kubicka poleca 20-minutowy trening ABS. Te ćwiczenia pomogą w wyrzeźbieniu mięśni brzucha

Sandra Kubicka powoli wraca do ćwiczeń. Choć jej sylwetka prezentuje się zachwycająco, celebrytka stara się zachować tempo i trenować poszczególne partie ciała. Wczoraj na InstaStories pojawiło się nagranie z ćwiczeniami ABS.

Sandra Kubicka powoli nabiera coraz szybszego tempa. Problemy zdrowotne, z którymi musiała zmierzyć się modelka, wymusiły rezygnację z intensywnych treningów. Fani Sandry wiedzą, że celebrytka uwielbia sport i przerwa w ulubionych zajęciach była wyjątkowo dotkliwa.

Zobacz wideo Ćwiczenia Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka rzeźbi mięśnie brzucha

Modelka podzieliła się z obserwatorami nagraniem, na którym wykonuje trening ABS. Ćwiczenia są proste do powtórzenia samodzielnie w domu i nie wymagają specjalistycznych sprzętów, dostępnych jedynie na siłowni. Sandra pokazuje technikę wykonania rowerka górskiego, brzuszków z wyprostami nóg, a także ćwiczenie o nazwie "nożyce", wzmocnione przez podniesienie tułowia oraz wyprostowanych rąk, ułożonych równolegle do podłogi. Ciąg ćwiczeń powtarzamy przez dwadzieścia minut. Patrząc na formę Sandry, jesteśmy w stanie uwierzyć, że polecany przez nią trening rzeczywiście przynosi pożądane efekty. 

Czy Sandra Kubicka jest na diecie?

Zadbana sylwetka to zazwyczaj efekt nie tylko dobrych ćwiczeń, lecz także diety, która pomaga w utrzymaniu płaskiego brzucha. Jeśli poszukujesz kulinarnych inspiracji zapoznaj się z naszymi przepisami, które pomogą ci w zrzuceniu zbędnej warstwy tłuszczu z brzucha - każde danie przyrządzisz w jedynie 20 minut. Co wiemy na temat diety Sandry? Częścią jej zdrowej rutyny jest picie soku z selera, który posiada wiele wartościowych właściwości. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wygląda dzienny kaloryczny bilans posiłków Sandry. Mamy nadzieję, że modelka podzieli się kiedyś tajnikami swojej diety - jej figura prezentuje się zachwycająco.

Sandra Kubicka odwiedziła nas w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo Sandra Kubicka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.