Paulina Sykut-Jeżyna pokazała nowy trening. "Forma na walentynki zrobiona"

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła czwartkowe popołudnie spędzić na sali treningowej. Tuż przed walentynkami dziennikarka zafundowała sobie porządny wycisk, aby tego wyjątkowego dnia zaprezentować się jak najlepiej.

Paulina Sykut-Jeżyna może się pochwalić wyjątkowo szczupłą sylwetką. Dziennikarka stara się ćwiczyć i zdrowo odżywiać, aby zachować formę. Paulina na bieżąco wstawia nagrania z treningów, aby zachęcić swoich fanów do odwiedzenia siłowni i dbania o sylwetkę.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna trenuje formę na Walentynki

Aby poczuć się pięknie w ten wyjątkowy dzień Paulina spędziła wieczór na sali, zawzięcie wykonując kolejne ćwiczenia. Trening był bardzo intensywny, składał się z figur, wymagających zużycia wiele energii. Podczas ćwiczeń, Paulina z pewnością spaliła dużą porcję kalorii. Na zajęcia składały się ćwiczenia wykonywane na stepie, macie treningowej oraz z wykorzystaniem piłki i kettlebell. Zajęcia dla dziennikarki ułożyła personalna trenerka, Karolina Polis. Pokazywane ruchy działają praktycznie na całe ciało - wykonując powtórzenia ćwiczymy między innymi mięśnie nóg i rąk, a także wzmacniamy kondycję. Obserwatorzy na Instagramie podziwiają formę Sykut:

Łał kochanie cudownie.
Po dobrym treningu focia musi być! Świetnie pani Paulino.
Mega figura

- czytamy pod najnowszym zdjęciem dziennikarki. 

Dieta Pauliny Sykut-Jeżyny

Oprócz treningów Paulina stara się zdrowo odżywiać, ale unika wymagających i mocno ograniczających diet, które mogą bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Najważniejszą zasadą, jaką się kieruje, to zachowanie umiaru. Unika jedynie słodyczy i fast foodów, co podkreśla w udzielanych wywiadach. Trzeba przyznać, że sposoby dziennikarki działają - jej figura wygląda naprawdę imponująco. 

Sylwia Madeńska trenuje do występów w TzG. Zobacz, jak wyglądają przygotowania tancerki:

Zobacz wideo Sylwia Madeńska
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.