Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zorganizowali antywalentynki: będziemy robić to, co Maciek lubi najbardziej - ćwiczyć

Joanna Koroniewska, zachęcona przez Macieja Dowbora postanowiła odwiedzić salę ćwiczeń. Jak wyglądał antywalentynkowy trening gwiazd?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną z zamiłowania do różnych sportów. Dziennikarz od wielu lat bierze udział w triatlonach, uwielbia aktywnie spędzać czas i pomału stara się w swoją pasję wciągać Joannę. Para wymyśliła ciekawy sposób na spędzenie zbliżających się walentynek. 

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor razem na treningu

Jak para spędza romantyczny walentynkowy wieczór? Okazuje się, że zarówno Joanna, jak i Maciej nie przepadają za tym świętem. Postanowili spędzić je na siłowni, ćwicząc pod okiem trenera personalnego:

Postanowiliśmy zaliczyć Walentynki z wyprzedzeniem i do tego w trójkę. nie trudno się domyślić, że nie była to najbardziej udana randka na świecie - skomentował na Instagramie dziennikarz

Dowbor postanowił zachęcić żonę do ulubionych ćwiczeń na siłowni.

Będziemy robić to, co Maciej lubi najbardziej, a ja powoli zaczynam lubić... czyli ćwiczyć- dodała Koroniewska.

Para wykonała trening tabatę z rozgrzewką. Zaczynając od dwudziestosekundowej serii pajacyków, przeszli do pompek, potem bieg bokserski. Dalej widzimy ćwiczenia w parach, łapanie równowagi na piłkach oraz brzuszki. Trening ma niesamowicie szybkie tempo, trener dopinguje podopiecznych i pilnuje, aby wykonali wszystkie ćwiczenia. Dostajemy zadyszki tylko oglądając samo nagranie - to naprawdę porządny wycisk! Zaprezentowany ciąg ćwiczeń doskonale sprawdzi się przy spalaniu kalorii i szybkim rozgrzaniu mięśni. Podziwiamy Koroniewską i Dowbora i gratulujemy kreatywnego podejścia do spędzenia walentynek. 

Ćwiczenia równowagi na siłowni - zobacz, jak wyglądał trening stabilizacyjny Julii Wieniawy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.