Sylwia Madeńska trenuje do występów w "TzG". Zajęcia na siłowni mają wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję

Sylwia Madeńska dołączyła do grupy tancerek show Polastu "Taniec z gwiazdami". Tancerka zdaje sobie sprawę, że intensywne treningi taneczne wymagają odpowiedniego przygotowania mięśni. W celu uniknięcia nadwyrężeń stawów Madeńska wykonuje wzmacniające ćwiczenia na siłowni.

Sylwia Madeńska od czasu wygrania pierwszej polskiej edycji "Love Island" wciąż zyskuje coraz większą popularność. Tancerka wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", która rusza już 6 marca. Na Instastories celebrytki pojawiło się nagranie z sali ćwiczeń. Przygotowania do pierwszego odcinka wciąż trwają.

Zobacz wideo

Sylwia Madeńska pokazała przygotowania do TzG

Aby nie nabawić się kontuzji podczas tańców, należy pamiętać o prawidłowym przygotowaniu mięśni. Sylwia zgłosiła się do swojej trenerki personalnej, Adrianny Kalisz, i wspólnie pilnowała, aby odpowiednimi ćwiczeniami wzmocnić wytrzymałość ciała. Na nagraniach możemy zobaczyć trucht w miejscu, wzmocniony przez obciążenie taśmami treningowymi, przysiady z piłką lekarską oraz wybicie z nóg. Zaprezentowane ćwiczenia pomogą w przyzwyczajeniu kostek do dodatkowego obciążenia oraz poprawią naszą wytrzymałość. Jesteśmy pewne, że tak przygotowany zestaw pomoże Sylwii w zachowaniu kondycji niezbędnej do intensywnych tańców w programie. Te ćwiczenia mogą stanowić elementy odchudzającego planu treningowego. Taśmy są bardzo często wykorzystywane do zajęć, których głównym celem jest zgubienie zbędnej tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia z taśmą możesz wykonać w parze:

 

Wspólny trening daje jeszcze więcej motywacji do tego, aby zgubić zbędne kilogramy. W parze zawsze poczujesz się raźniej. Polecane przez nas ćwiczenia bez problemu wykonasz w domu - wystarczy, że zakupisz taśmy i zaproponujesz przyjaciółce wspólne wyzwanie.

Gumy treningowe są rewelacyjnym sposobem na prosty i skuteczny trening. Zobacz, jakie ćwiczenia poleca Kasia Dziurska:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.